В Полтаві відбулась виставка «Тривиміри»

ПОЛТАВА
07 березня, 13:40
В Полтаві відбулась виставка «Тривиміри»

Всі роботи створені у 2018-2020 роках. Більшість картин експонується вперше.

5 березня у Полтавській художньому музеї імені Миколи Ярошенка відбулась масштабна виставка «Тривиміри», яка включає роботи Ярослава Терновського та його учнів Арт-центру ZELO.

55 досвідчених художників та початківців із Полтави та області представили 184 роботи у трьох «вимірах»: філософсько-змістовному, творчо-пошуковому та естетичному.

Всі роботи створені у 2018-2020 роках. Більшість картин експонується вперше.

На гостей заходу чекало багато сюрпризів у вигляді художнього інтерактиву, лотерейного розіграшу майстер-класів, а головне – презентація каталогу виставки.

Ярослав Терновський має в своєму доробку близько 1000 творів, які знаходяться в дипломатичних представництвах іноземних держав в Україні та приватних колекціях України, США, Угорщини, Греції, Польщі.

В 2014 році Ярослав заснував Арт-центр ZELO, об’єднавчи команду художників, ентузіастів, волонтерів у Полтаві та Києві, де навчає різноманітним живописним і графічним підходам, проводить майстер-класи, організовує виставки, зустрічі з художниками.

В Полтаві відбулась виставка «Тривиміри»_1
В Полтаві відбулась виставка «Тривиміри»_2


Митець говорить: «Кожна людина – талановита! Про це свідчить мій досвід роботи з людьми. Я побачив, поспілкувався, поділився чимось і навчився чомусь у тисяч людей, і ще ні разу не трапилася мені людина, якій Бог не відміряв таланту. Як зрозуміти те, що Ви талановиті? Просто повірити у цей факт і докласти зусиль. Ви можете розкрити талант у будь-якій справі за цим простим рецептом».

Читайте також:
Виставка продемонструвала багатогранність дитячої фантазії.
05 березня, 14:05
31 січня відбулося відкриття персональної виставки полтавця Ярослава Терновського "Погляд".
01 лютого, 13:20
Акцію підтримало п’ять полтавських музеїв.
15 січня, 18:35
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
10.12.2019, 09:45
Підприємці придбали апарат штучної вентиляції легень і засоби захисту для потреб Центральної районної лікарні у Нових Санжарах.
11:22
Важливий захід для довкілля Пирятинської громади – збереження прибережної зони річки Удай у належному стані.
08:56