В Полтаві відбулася тринадцята церемонія нагородження «Краща книга» (відео)

08.11.2019, 07:16

7 листопада письменники, видавці та поціновувачі книг зібралися в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського на тринадцятій церемонії нагородження «Краща книга Полтавщини».

Ідея проведення конкурсу належить обласній громадській організації «Спілка краєзнавців».

Цьогоріч 52 учасника змагалися в семи номінаціях, а саме: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краща університетська книга», «Краща поетична збірка», «Краще прозаїчне видання», «Краще видання для дітей та юнацтва», «Культура і мистецтво», «Краще іміджеве видання» і «Гран-прі».

На розгляд журі від 13 заявників представлено 52 видання. Книги підготовлені до видання та надруковані у 18-ти видавництвах та видавничих організаціях.

Серед заявників – 10 видавництв та видавничих організацій (з них 2 – комунальних), 2 вищі навчальні заклади, 1 бібліотека.

Найбільше заявок надійшло від видавництва «АСМІ» – 15, ПП «ХРА «Дивосвіт» – 7, ФОП Говоров С.В. – 6, ТОВ «Фірма «Техсервіс» – 5, «Полтавський літератор», «Гадяч» – по 4. Видавництво «АСМІ» подало заявки у кожну із 7-ми номінацій.

Збір заявок тривав із 1 вересня до 1 жовтня. Участь у конкурсі взяли автори, авторські колективи, видавництва, видавничі організації, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні та бібліотечні заклади, громадські та творчі організації Полтавщини.

Читайте також:
«За сценою» нещодавнього скандалу лишається цікава історія селища.
26 лютого, 09:21
Рівно 66 років тому на світанку цілі народи були депортовані до Середньої Азії.
23 лютого, 18:51
Дослідження Олександра Дєдика «Бої у Львові. 1–21 листопада 1918 року» перевидано.
23 лютого, 10:00
В Україні видали фахове дослідження про відому терористичну структуру.
21 лютого, 09:19
Книжка видана під егідою Запорізького національного університету.
20 лютого, 06:53
Під час розкопок неподалік Римського форуму археологи виявили саркофаг, де, як вважається, був похований один із засновників давнього міста.
18 лютого, 09:10