В Полтаві відбулася тринадцята церемонія нагородження «Краща книга» (відео)

08.11.2019, 07:16

7 листопада письменники, видавці та поціновувачі книг зібралися в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського на тринадцятій церемонії нагородження «Краща книга Полтавщини».

Ідея проведення конкурсу належить обласній громадській організації «Спілка краєзнавців».

Цьогоріч 52 учасника змагалися в семи номінаціях, а саме: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краща університетська книга», «Краща поетична збірка», «Краще прозаїчне видання», «Краще видання для дітей та юнацтва», «Культура і мистецтво», «Краще іміджеве видання» і «Гран-прі».

На розгляд журі від 13 заявників представлено 52 видання. Книги підготовлені до видання та надруковані у 18-ти видавництвах та видавничих організаціях.

Серед заявників – 10 видавництв та видавничих організацій (з них 2 – комунальних), 2 вищі навчальні заклади, 1 бібліотека.

Найбільше заявок надійшло від видавництва «АСМІ» – 15, ПП «ХРА «Дивосвіт» – 7, ФОП Говоров С.В. – 6, ТОВ «Фірма «Техсервіс» – 5, «Полтавський літератор», «Гадяч» – по 4. Видавництво «АСМІ» подало заявки у кожну із 7-ми номінацій.

Збір заявок тривав із 1 вересня до 1 жовтня. Участь у конкурсі взяли автори, авторські колективи, видавництва, видавничі організації, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні та бібліотечні заклади, громадські та творчі організації Полтавщини.

Читайте також:
Історія
Багато хто з українців Кубані пам'ятають про своє коріння та мріють про розвал російської імперії і возз'єднання з Україною.
06:36
Історія
Редакція «Останнього Бастіону» вітає українських археологів — людей, завдяки яким наша земля промовляє голосами минулих поколінь.
вчора, 14:06
Історія
Колись тут жили давні греки, а у ХІІІ столітті недовгий час існувала італійська колонія Порто-Пізано.
вчора, 06:05
Історія
Мовчання сильніше за катів: подвиг архієпископа Андроника.
14 серпня, 18:42
Історія
Щоб популяризувати спорт на Галичині, Боберський регулярно проводив показові заняття, брав участь у міжнародних конгресах
14 серпня, 06:25
Історія
Що знайшли археологи у парку вілли Челімонтана в Римі.
13 серпня, 10:05