В полтавських школах цькують та ізолюють дітей переселенців з Донбасу

ПОЛТАВА
09.10.2014, 12:51
В полтавських школах цькують та ізолюють дітей переселенців з Донбасу

З дітьми з родин-переселенців зі Сходу України в полтавських школах відмовляються товаришувати однокласники, на адресу біженців лунають образливі висловлювання.

На нестерпні психологічні умови в школах скаржаться батьки-переселенці в Пирятині Полтавської області. В місті навчаються близько трьох десятків школярів з Луганської та Донецької областей.

Гоніння на таких дітей від однолітків дійшли до того, що райдержадміністрація була вимушена провести розбір ситуації з безпекою таких дітей під час перебування в школі. Чиновники кажуть, що вивчили проблему з вчителями та місцевими жителями. І відповіли батькам, що жертви самі провокують полтавських дітей на негативне ставлення до себе.

Зокрема, каже місцева влада, було встановлено, що негативну реакцію викликали пенали, браслети та інші речі дітей переселенців з символікою Росії які ті привезли з собою з дому. Таку реакцію чиновники вважають адекватною.

Чиновники разом з педагогами планують провести збори для батьків з Донбасу, на яких вони будуть рекомендувати дорослим асимілювати своїх дітей до політичних поглядів які домінують в регіоні.


Читайте також:
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03
Полтава
Це капище та Кумир знаходяться в процесі створення уже більше року.
06 липня, 12:13
Полтава
Але програє у перегонах ШІ.
23 червня, 17:15
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19