В полтавських школах цькують та ізолюють дітей переселенців з Донбасу

ПОЛТАВА
09.10.2014, 12:51
В полтавських школах цькують та ізолюють дітей переселенців з Донбасу

З дітьми з родин-переселенців зі Сходу України в полтавських школах відмовляються товаришувати однокласники, на адресу біженців лунають образливі висловлювання.

На нестерпні психологічні умови в школах скаржаться батьки-переселенці в Пирятині Полтавської області. В місті навчаються близько трьох десятків школярів з Луганської та Донецької областей.

Гоніння на таких дітей від однолітків дійшли до того, що райдержадміністрація була вимушена провести розбір ситуації з безпекою таких дітей під час перебування в школі. Чиновники кажуть, що вивчили проблему з вчителями та місцевими жителями. І відповіли батькам, що жертви самі провокують полтавських дітей на негативне ставлення до себе.

Зокрема, каже місцева влада, було встановлено, що негативну реакцію викликали пенали, браслети та інші речі дітей переселенців з символікою Росії які ті привезли з собою з дому. Таку реакцію чиновники вважають адекватною.

Чиновники разом з педагогами планують провести збори для батьків з Донбасу, на яких вони будуть рекомендувати дорослим асимілювати своїх дітей до політичних поглядів які домінують в регіоні.


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55