В полтавських школах цькують та ізолюють дітей переселенців з Донбасу

ПОЛТАВА
09.10.2014, 12:51
В полтавських школах цькують та ізолюють дітей переселенців з Донбасу

З дітьми з родин-переселенців зі Сходу України в полтавських школах відмовляються товаришувати однокласники, на адресу біженців лунають образливі висловлювання.

На нестерпні психологічні умови в школах скаржаться батьки-переселенці в Пирятині Полтавської області. В місті навчаються близько трьох десятків школярів з Луганської та Донецької областей.

Гоніння на таких дітей від однолітків дійшли до того, що райдержадміністрація була вимушена провести розбір ситуації з безпекою таких дітей під час перебування в школі. Чиновники кажуть, що вивчили проблему з вчителями та місцевими жителями. І відповіли батькам, що жертви самі провокують полтавських дітей на негативне ставлення до себе.

Зокрема, каже місцева влада, було встановлено, що негативну реакцію викликали пенали, браслети та інші речі дітей переселенців з символікою Росії які ті привезли з собою з дому. Таку реакцію чиновники вважають адекватною.

Чиновники разом з педагогами планують провести збори для батьків з Донбасу, на яких вони будуть рекомендувати дорослим асимілювати своїх дітей до політичних поглядів які домінують в регіоні.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52