В Полтавській області дітей почали вчити збирати і розбирати автомат

ПОЛТАВА
07.10.2014, 10:57
В Полтавській області дітей почали вчити збирати і розбирати автомат

Вправлятися з вогнепальною зброєю та влучно стріляти вчать на патріотичних курсах «Укроп» хлопчаків від 14 років.

Вчать юних «укропчиків» не тільки обслуговувати «Калашніков», але і стріляти зі зброї та вести бій в умовах близьких до реальних. Тільки використовують під час військової підготовки страйк-больну – спортивні автомати, які лише мітять кульками з фарбою влучення у противника. У програмі є і стрільба на влучність – з пневматичної зброї.

Курс загальновійськової підготовки для дітей організатори називають мандрівкою. Поход влаштовує місцевий осередок «Пласту» — Національної Скаутської Організації України за підтримки православної церкви Київського патріархату. База загону, в який на кілька днів перетворюється група молодиків від 14 до 20 років – колишній дитячий табір «Супутник» під селом Головач в Полтавській області. Тільки замість вожатих – бувалі військові інструктори. Вони виступають дітворі наставниками: юнаків вправляють у вимарші, марш-кидку, маскуванні, грі в лісі, а також у рукопашному бою.

Увечері проводяться теоретичні заняття з пластування, а також співи біля загальнотаборової ватри. У неділю молодь бере участь у літургії.

Як твердять організатори, захід проводився щоб надати дітям навички загальновійськової підготовки та виживання у природі.

Днями з походу повернулася перша група з 25 місцевих юнаків, тепер вони позують на своїх фото з автоматичною зброєю в руках і посмішкою на обличчі, проте дехто його вже навчився прикривати.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00