В Полтавській області не можуть знайти кому чистити українські траси взимку

ПОЛТАВА
10.11.2014, 15:56
В Полтавській області не можуть знайти кому чистити українські траси взимку

Міжрегіональні автотраси, що пролягають через Полтавську область, опинилися під загрозою бути заблокованими сніговими заметами і ожеледицею на всю зиму.

Ситуація в якій виявилося, що взимку немає кому чистити дороги і сипати піщано-сольову суміш склалася в Пирятинському районі області.

На сполох б’є місцева автоінспекція. Начальник відділення ДАІ з обслуговування Пирятинського району Юрій Любімов повідомив, що підприємство, яке раніше займалося обслуговуванням доріг району, їх розчисткою від снігу, – райавтодор, припинило своє існування на теренах району.

Через «безхозну» сьогодні територію пролягають одразу кілька міжрегіональних автотрас, а також внутрішньообласні дороги. Зокрема немає обслуговувача у Сумського і Прилуцького напрямків. Кому тут вже за кілька тижнів боротися зі сніговими заметами та крижаною кіркою – на місці визначити не можуть.

Частково функції автодору чиновники переклали на «ДРП-3», але «акцент» місцеве підприємство робитиме на обслуговуванні головного шляху Київ – Харків. Решті трас дорожники обіцяють приділяти увагу в межах своїх сил – лише за повного порядку на них.


Читайте також:
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
вчора, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
вчора, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42