В Полтавській області не можуть знайти кому чистити українські траси взимку

ПОЛТАВА
10.11.2014, 15:56
В Полтавській області не можуть знайти кому чистити українські траси взимку

Міжрегіональні автотраси, що пролягають через Полтавську область, опинилися під загрозою бути заблокованими сніговими заметами і ожеледицею на всю зиму.

Ситуація в якій виявилося, що взимку немає кому чистити дороги і сипати піщано-сольову суміш склалася в Пирятинському районі області.

На сполох б’є місцева автоінспекція. Начальник відділення ДАІ з обслуговування Пирятинського району Юрій Любімов повідомив, що підприємство, яке раніше займалося обслуговуванням доріг району, їх розчисткою від снігу, – райавтодор, припинило своє існування на теренах району.

Через «безхозну» сьогодні територію пролягають одразу кілька міжрегіональних автотрас, а також внутрішньообласні дороги. Зокрема немає обслуговувача у Сумського і Прилуцького напрямків. Кому тут вже за кілька тижнів боротися зі сніговими заметами та крижаною кіркою – на місці визначити не можуть.

Частково функції автодору чиновники переклали на «ДРП-3», але «акцент» місцеве підприємство робитиме на обслуговуванні головного шляху Київ – Харків. Решті трас дорожники обіцяють приділяти увагу в межах своїх сил – лише за повного порядку на них.


Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
21 лютого, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14