В столиці Індії під час масових заворушень загинуло 7 людей, не менше 150 – отримали поранення

СВІТ
25.02.2020, 15:04
В столиці Індії під час масових заворушень загинуло 7 людей, не менше 150 – отримали поранення
Фото: 24tv.ua

Відомо, що сутички вибухнули у північно-східному районі міста між прихильниками та противниками нового закону про громадянство

В результаті масових протестів проти закону про громадянство в Індії загинули сім осіб та 150 – отримали поранені.

Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що масові сутички в індійській столиці Нью-Делі трапилися між прихильниками та противниками нового закону про громадянство.

«У заворушеннях нині беруть участь тисячі людей, поліція використовує сльозогінний газ і димові гранати для розгону протестувальників.  Учасники заворушень кидають у поліціянтів каміння, споруджують металеві барикади й підпалюють транспортні засоби», – йдеться у повідомленні.

Поліція застосувала сльозогінний та димовий гранати, намагаючись розігнати агресивно налаштований натовп людей.

 Лікарі з Нью-Делі розповідають, що частина учасників заворушень були доставлені в лікарні з вогнепальними пораненнями. Серед семи загиблих є один правоохоронець.

Додамо, що закон про уточнення громадянства передбачає, що немусульманські біженці з Афганістану, Пакистану чи Бангладешу, які втекли від релігійних переслідувань до 2015 року, мають право отримати громадянство країни. Таке право не залежить від того, потрапили вони в Індію законно чи ні.

Тим часом напруженість у деяких частинах міста у вівторок залишалася високою, у деяких районах школи залишаються закритими на тлі новин про останні сутички. Щонайменше п’ять станцій метро в Делі також досі закриті.

вибір редакції
Читайте також:
Індійські війська провели спецоперацію по знешкодженню сепаратистів на спірній ділянці союзної території Джамму і Кашмір.
24.04.2020, 10:05
На тлі чергової антиукраїнської істерії в РФ, кремлівські пропагандисти не помітили видання підручника ерзянською мовою.
13:08
У SNAG є двигуни, які діють як м’язи
10:13
Валун незвичної форми на зворотному боці Місяця викликав чимало запитань у дослідників
07:17