В Україні через суд просять скасувати реєстрацію 49 політичних партій

ПОЛТАВА
21.09.2018, 12:22
В Україні через суд просять скасувати реєстрацію 49 політичних партій

Позов з проханням зобов'язати Міністерство юстиції скасувати реєстрацію 49 партій за їх неактивність в політичному житті України надійшов до Окружного адміністративного суду Києва. Про це повідомляє Newsone із посиланням на прес-служба суду.

"В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов до Міністерства юстиції України щодо ліквідації реєстрації ряду політичних партій ... У переліку партій позивач вказав - Партію ветеранів Афганістану, Соціал-демократичну партію України, партії ПОРА," Єдність "," Кияни передусім " і ін. В цілому позивач просить про анулювання 49 реєстраційних свідоцтв політичних партій ", - йдеться у повідомленні.

Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Мін'юсту щодо неявки в суд з поданням про анулювання реєстрації свідоцтв політичних партій, які протягом 10 років не висували своїх кандидатів на президентських і парламентських виборах. Також автор позову просить суд зобов'язати Мін'юст звернутися до суду з відповідним поданням.

Зараз Окружним адміністративним судом міста Києва розглядається питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Читайте також:
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30