В Україні через суд просять скасувати реєстрацію 49 політичних партій

ПОЛТАВА
21.09.2018, 12:22
В Україні через суд просять скасувати реєстрацію 49 політичних партій

Позов з проханням зобов'язати Міністерство юстиції скасувати реєстрацію 49 партій за їх неактивність в політичному житті України надійшов до Окружного адміністративного суду Києва. Про це повідомляє Newsone із посиланням на прес-служба суду.

"В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов до Міністерства юстиції України щодо ліквідації реєстрації ряду політичних партій ... У переліку партій позивач вказав - Партію ветеранів Афганістану, Соціал-демократичну партію України, партії ПОРА," Єдність "," Кияни передусім " і ін. В цілому позивач просить про анулювання 49 реєстраційних свідоцтв політичних партій ", - йдеться у повідомленні.

Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Мін'юсту щодо неявки в суд з поданням про анулювання реєстрації свідоцтв політичних партій, які протягом 10 років не висували своїх кандидатів на президентських і парламентських виборах. Також автор позову просить суд зобов'язати Мін'юст звернутися до суду з відповідним поданням.

Зараз Окружним адміністративним судом міста Києва розглядається питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
вчора, 09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18