В Україні хочуть запровадити кримінальну відповідальність за неприйняття ідей ЛГБТ

УКРАЇНА
27.10.2019, 06:32
В Україні хочуть запровадити кримінальну відповідальність за неприйняття ідей ЛГБТ

Визнання гомосексуалізму та розладів статевої ідентичності відхиленнями може бути криміналізованим.

Україна не перший рік рухається в напрямку таких законодавчих нововведень.

25 жовтня ЛГБТ-активістка, організаторка гей-парадів у Києві Софія Лапіна опублікувала на сайті «Уніан» матеріал, заголовок якого починається із дуже промовистих слів: «Покарати гомофоба». У цьому матеріалі Лапіна доводить необхідність запровадження в Україні так званого «антидискримінаційного законодавства».

Сьогодні, якщо гомосексуаліст або особа з іншими відхиленнями зазнає нападу, це правопорушення буде розслідуватися так само, як і правопорушення проти будь-якої іншої людини.

У випадку запровадження «антидискримінаційних норм» такий напад буде кваліфікуватися більш тяжко – як злочин, учинений «із мотивів ненависті».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавці проти запровадження «одностатевих шлюбів» та ЛГБТ-виховання у школах

Проте представники та лобісти руху ЛГБТ прагнуть не лише цього, але й запровадження юридичної відповідальності за будь-які вияви «дискримінації».

Нагадаємо, що на початку вересня рух ЛГБТ розпочав цькування співробітниці українського банку, яка звернулася до клієнта «за неправильним гендером». До одного з відділень «Привату» у Києві прийшов чоловік, який став вважати себе жінкою. Співробітниця банку, яка пам’ятала його як чоловіка, звернулася до нього у чоловічому роді, і це призвело до масштабного скандалу. У майбутньому за таку поведінку може бути передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність.

В Україні хочуть запровадити кримінальну відповідальність за неприйняття ідей ЛГБТ_1

Стосовно фізичних нападів, то вони нерідко випливають із специфіки поведінки осіб, інтереси яких відстоює рух ЛГБТ. Так, гомосексуалісти часто проявляють інтерес до хлопців-підлітків, що зі зрозумілих причин провокує агресію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники гей-параду пройшли вулицями Харкова з плакатом «Смерть нації»

Інший характерний випадок нещодавно стався в одному з київський ТРЦ. Небайдужий киянин побачив, що до жіночого туалету йде чоловік. Розуміючи ненормальність такої ситуації, а також те, що чоловік може бути гвалтівником, невідомий спробував завадити проникненню вказаного «чоловіка» до жіночого туалету. Зав’язався силовий конфлікт. Але в підсумку виявилося, що «чоловік» насправді був жінкою-лесбійкою.

Варто відзначити, що політики, пов’язані зі силовими структурами, вже говорили про можливість впровадження «антидискримінаційного законодавства». З такою риторикою, зокрема, виступав близький до Арсена Авакова Антон Геращенко, який зараз є заступником міністра внутрішніх справ.

В червні 2018 року поліція влаштувала жорсткий розгін та побиття противників гей-параду у Києві, не роблячи винятку для неповнолітніх та дівчат.

В Україні хочуть запровадити кримінальну відповідальність за неприйняття ідей ЛГБТ_3

У вказаній публікації Софія Лапіна зазначає, що так звана «Національна стратегія у сфері прав людини» вже добігає кінця, і наразі йде підготовка нової. Не виключено, що вона міститиме відповідні законодавчі пропозиції.

Нагадаємо, що наприкінці липня депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко заявив про наміри ратифікації «Стамбульської конвенції».