Електорат «Слуги народу» все більше розчаровується у Верховній Раді

УКРАЇНА
25.11.2019, 14:26
Електорат «Слуги народу» все більше розчаровується у Верховній Раді

«Зелений» електорат розчаровується у своїх кумирах. Але цей процес повільний і сповнений парадоксів.

Третина виборців «Слуги народу» незадоволена діяльністю Верховної Ради України, де існує монобільшість цієї партії.

Про це у коментарі «Прямому» повідомила директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

«Зараз оцінюють діяльність Верховної Ради негативно: задоволених третина, незадоволених – майже половина. Тобто очевидно, що діяльність Ради не задовольняє людей. Тут парадоксальна ситуація: з одного боку люди вважають, що на виборах зробили правильний вибір, вони підтримують діяльність тих політичних партій, за які вони голосували, а з іншого боку негативно оцінюють діяльність Верховної Ради. Навіть, якщо взяти окремо виборців, які голосували за "Слугу народу", то 50% опитаних позитивно оцінюють діяльність Верховної Ради, а 30% вже негативно, хоча більшість у парламенті складає саме більшість "Слуги народу"», – зазначила Бекешкіна.

Нагадаємо, депутати, які покинули фракцію «Слуги народу», оприлюднили ряд фактів про порядки, які панують у політсилі Зеленського.

Так, Ганна Скороход розповіла, що Зеленський в процесі підготовки до голосування за членів уряду збрехав, а потім здійснював на депутатів тиск. Раніше ще один депутат, якого виключили з «зеленої» фракції, Антон Поляков, розповів про те, як під час виборів у «Слузі народу» продавали округи.