В Україні розробили концепт електричного суперкара (фото)

ПОЛТАВА
06.06.2017, 05:30
В Україні розробили концепт електричного суперкара (фото)

За попередніми даними суперкар будуть випускати в Монако.

У Києві виготовили повнорозмірний ходовий макет електричного суперкара, який, швидше за все, будуть випускати в Монако для місцевих багатіїв.

Проект «Химера» був запущений в роботу на початку 2016- го року.Ідейним натхненником і спонсором проекту виступив українець Андрій Джазовський.

Сьогодні Джазовський живе в Монако, але нерідко приїжджає на Батьківщину. Одна з причин – замовлення унікальних реплік (і макета суперкара, зокрема) у київського ательє «SpecAutoTuning», яке стало відомим після створення «Побєди» в стилі «Bugatti».

На даний момент невідомо, коли почнеться випуск суперкара «Химера», але вже існує макет автомобіля, який в товарному варіанті повинен отримати електричну силову установку і, швидше за випускатиметься в Монако.

Відділ моніторингу


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00