В Україні вводять нові стандарти для безпеки пішоходів на дорогах

ПОЛІТИКА
05.10.2020, 16:27
В Україні вводять нові стандарти для безпеки пішоходів на дорогах
Фото: 5.ua

Змінені стандарти дозволять встановлювати розділові острівці або смуги, бордюрні розширення, чокери та острівці безпеки.

В Україні з 1 листопада набирають чинності нові стандарти, які повинні забезпечити безпеку пішоходів на дорогах. 

Про це повідомляє пресслужба «Укравтодору».

Зазначається, що з'являться нові засоби для врегулювання дорожнього руху, крім «лежачих поліціянтів».

«Змінені стандарти дозволять встановлювати розділові острівці або смуги, бордюрні розширення, чокери та острівці безпеки. Вони будуть проєктуватися при ремонті або модернізації наявних доріг і вулиць, а також при будівництві та реконструкції», – йдеться в повідомленні.

Вимоги нового стандарту як раз закладають комплексний підхід до створення системи безпечних умов руху дорогами та вулицями.

«Засоби заспокоєння руху встановлюються не тільки для зменшення швидкості, а головним чином для рівномірності транспортних потоків. Особлива увага до ділянок, де автомобільні потоки конфліктують з пішохідними та велосипедними», – звертають увагу «автодорівці».

В «Укравтодорі» також  нагадують, що раніше існував тільки один засіб врегулювання руху – так званий «лежачий поліціянт». Всі інші усталені світові практики інженери-проектанти застосовували тільки на свій страх і ризик.

Нагадаємо, з 1 жовтня українські водії автомобілів повинні їздити з увімкненими фарами. Це правило діє на дорогах поза межами населених пунктів.
 

вибір редакції
Читайте також:
Митник є фігурантом журналістських розслідувань.
10 січня, 18:19
ЄС і зелені спільно проголосували за законодавче визнання підпорядкування окупованих районів Путіну та за статус "російського язика"…
21:23
Українські діти не отримають грошей від надр, привласнених незаконним шляхом олігархом Ігорем Коломойським.
10:32
Чергова "зелена" обіцянка для маловірних і задурених олігархічними телеканалами виборців цяцянка.
09:48
Під час обшуку знайшли награбоване разом з Мамаєм з родичів небіжчиків на полтавських кладовищах, підприємствах ЖКГ, та спорту
08:55