В Ужгороді в річку Уж скинули ханукію, яку встановили без згоди місцевої громади

ВІЙНА
05.12.2021, 17:07
В Ужгороді в річку Уж скинули ханукію, яку встановили без згоди місцевої громади
Фото: Телеграм

"Євреї зловживають нашою толерантністю".

Ханукію в Ужгороді скинули в річку Уж.

Про це повідомляють представники місцевої нацменшини.

Ханукія була встановлена ​​на площі біля Закарпатської обласної філармонії.

Повідомляється, що представники єврейської громади викликали поліцію.

Сьогодні вночі також у центрі Рівного на Майдані Незалежності, якісь небайдужі люди пошкодили Менору — була розбита велика частина ханукальних світильників (ханукія), а також пошкоджений розподільний щит.

Представники єврейської нацменшини розповідають, що на ханукії  невідомими була залишена записка з таким приблизним змістом: "Євреї зловживають нашою толерантністю".

У єврейській громаді чомусь назвали цей надпис випадком антисемітизму.

Хоча, знову ж таки, якщо говорити по факту, то хіба багато хто з євреїв не зловживає нашою толерантністю та гостинністю?

Так, як наочний приклад зловживання можуть слугувати більшість олігархів, які пограбували Україну на сотні мільярдів доларів, а також нинішній "гарант" Зеленський, слуги якого забирають в України останнє не дограбоване попередниками майно.

І ніхто це, чомусь, не називає антиукраїнськими проявами.

Нагадаємо, що євреї в ці дні святкують перемогу одного з власних повстань над елліністичною державою селевкідів ще у старозавітні часи.

Святкування почалося 28 листопада і триватиме до вечора 6 грудня.

Зауважимо, що, звісно, євреї мають право відзначати свої військові свята, як будь-яка з націй, і це у той час, коли в Україні досі тривають поминальні дні за мільйонами вбитих голодом наших пращурів, але робити подібні заходи треба на власній території, а не на центральних площах чужої держави.

Читайте також:
Світ
Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.
16 травня, 07:09
Війна
Після успіхів Сил оборони України у напрямку Старого Салтова, наші війська отримали надійний тил, тож їхня активність має помітно зрости.
04 травня, 12:40
Війна
Можливе некоректне відображення матеріалів на сайті "Останнього Бастіону"
07 квітня, 10:46
Війна
Так зване "соціальне радіо" під назвою "Zello" створено російськими програмістами для пошуку і боротьби з українськими патріотами.
04 квітня, 19:33
Війна
Найбільш поширені вибухонебезпечні предмети
30 березня, 15:48