В Японії спорудили величезний ксилофон прямо у центрі лісу!

25.12.2021, 18:53
В Японії спорудили величезний ксилофон прямо у центрі лісу!

Гігантський музичний інструмент було створено стараннями японців

Усім відомий факт, що японці – найвинахідливіша нація. Саме в Японії з'явилася величезна кількість техніки, якою ми й досі користуємося.

Гігантський музичний ксилофон – яскраве тому підтвердження !

Ідея цього геніального винаходу належить теслі Міцуо Цуда та звукорежисеру Кенхіро Мацуо. Саме цим двом винахідникам вдалося зробити та встановити 45-метровий музичний інструмент.

Конструкція ксилофона дуже проста і чимось схожа на дерев'яні драбинки. Щоб запустити в дію музичний інструмент винахідники використовували гумову кулю, яку запускали, і вона спускалася по дерев'яних сходах та відтворювала звуки.

Варто зауважити, що куля відтворює на ксилофоні відому Cantana 147 Баха. Робить вона це дуже віртуозно та точно, з усіма тонкощами та нотками. Один невірний рух та темп твору може зіпсуватися.

Зараз ксилофон знаходиться у саду Daisetsu Mori-no Garden. Відвідувачі можуть придбати кулю та самі зіграти симфонію. Звичайно, кожен виявляє таке бажання, адже не кожен день можна побачити такий величезний музичний інструмент.

У дощ ксилофон накривають, за гарної погоди в лісі панує святкова атмосфера. Звуки природи поєднуються зі звуками музичного інструменту.

Створити такий ксилофон було непросто. Але завдяки терпінню та майстерності талановитих винахідників це все ж таки вдалося.

А ви хотіли б самі спробувати зіграти на цьому музичному інструменті ?

Читайте також:
Виміри
ГО “Художників “Пектораль” та Арт-центр ZELO сформували школу естетичного виховання для дітей внутрішньопереміщених осіб
21.04.2022, 12:39
Полтава
ГО “Художників “Пектораль” та Арт-центр ZELO сформували школу естетичного виховання для дітей внутрішньопереміщених осіб.
12.04.2022, 14:55
Мистецтво
В 1973 році йому вдалося на «Волзі» втекти з тюрми народів на Захід.
14.12.2021, 23:08
Історія
Таланти юної дівчини з України дивували навіть досвідчених митців, а її краса та розум зачаровували вишукану паризьку богему.
23.11.2021, 19:28
Історія
За його проєктом, зокрема, зведено будинок Полтавського земства.
15.11.2021, 18:12
Полтава
Відомий полтавський митець і меценат поповнив лави Національної спілки художників України.
03.11.2021, 14:20