Вадим Чувпило прозвітував за пів року роботи

Опінії
02.08.2016, 19:49
Вадим Чувпило прозвітував за пів року роботи

Ґрунтовна розповідь в.о. начальника Держгеокадастру в Полтавській області Вадима Чувпила про результати роботи в першій половині 2016 року.

ДИНАМІКА

Уже видані понад 5 тис. наказів про землю. До прикладу, за весь минулий рік таких наказів видали близько 7 тис.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Зрушив процес надання земельних ділянок учасникам війни на Сході України. За пів року видано 1635 наказів на отримання земельних ділянок проти 1646 за весь 2015 рік. Наразі існує додаткова потреба 6 тис. га.

ЗАКОННІСТЬ

Відбулися зміни в законодавстві. Отримати земельну ділянку для фермерського господарювання можна тільки на земельних торгах. Фермерам орієнтуватися треба саме не них. Це – єдиний прозорий механізм з передання земельних ділянок. Наповнюємо перелік ділянок, що можуть бути включені в торги.

СПІВРОБІТНИЦТВО

Із червня цього року жодна земельна ділянка фермерського господарства не передалася під випасання худоби, сінокосіння тощо без погодження з місцевою громадою.

ВІДКРИТІСТЬ

Створили приймальню з обслуговування та консультації громадян. Троє спеціалістів допомагають заповнити заявки, приймають звернення і клопотання, видають результати розгляду. Приймальня розташована на першому поверсі та працює у форматі живої черги. Це прибрало бюрократію та спростило процедуру оформлення наказів.

ПЛАНИ

Ключові напрями – резервування земельних ділянок учасникам АТО, збільшити переліку земельних ділянок, право на які буде продано на земельних торгах, покращення якості надання адмінпослуг.


Читайте також:
або про обіцянки Зе, вилами по воді писані
13:46
Громадянська війна та окупація негативно вплинули на розвиток одного із провідних вишів України.
13:13
Кризова ситуація викликала масовий потік заробітчан на батьківщину.
09:17
з приватної розмови братів Єрмаків
02 квітня, 14:32
або про реноме тих, кому земля не буде пухом
01 квітня, 17:36
Стару прокладку між бюджетом та братами Дубінськими справно накачують бюджетними грошима, не зважаючи на карантин та епідемію.
31 березня, 23:43