Вакарчук привіз із собою до Полтави одіозну Інну Совсун

ПОЛТАВА
04.07.2019, 07:30
Вакарчук привіз із собою до Полтави одіозну Інну Совсун

Намагаючись повторити успіх Зеленського, Святослав Вакарчук поєднує діяльність артиста з риторикою приведення до влади «нових облич». Якщо перше йому вдається (хоч це справа смаку), то з другим, як і в Зеленського, в нього проблеми. Нові обличчя виявляються не особливо новими.

Під час візиту до Полтави, що відбувся 2 липня, Святослава Вакарчука супроводжували не лише місцеві мажоритарники, але й окремі кандидати, що балотуються до парламенту за списком «Голосу». Серед них виявилася і колишня заступниця міністра освіти Інна Совсун (№16 у списку).

Совсун працювала в уряді у 2014-2016 роках, коли МОН очолював Сергій Квіт. Саме вона стояла за більшістю ініціатив, які були критично оцінені в освітянському середовищі.

Особливо критику дістала ініціатива Совсун стосовно радикального скорочення обсягів викладання у вузах предметів гуманітарного циклу включно з історією України. Адже йшлося про предмети, які навчають студентів критичного мислення. Плани відмовитися від викладання української історії для багатьох узагалі стали шоком. Бо історія України – це предмет, покликаний відігравати ключову роль у процесі патріотичного виховання.

Боротьба Совсун із «патріотичними пережитками» була цілком очікуваною. У вужчих колах чиновниця відома прихильністю до лівих поглядів. До призначення на урядову посаду вона неодноразово публікувалася у видання неомарсистського спрямування.

У «Голосі» Інна Совсун офіційно відповідає за питання освіти. Не виключено, що в разі потрапляння «Голосу» до парламенту та участі партії у формуванні коаліції Совсун будуть просувати на посаду очільника МОН.

Читайте також:
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29