Вакцина Бориса Джонсона довго не діє ?

Опінії
13 квітня, 11:35
Вакцина Бориса Джонсона довго не діє ?

Зараз зближення потрібне з Усіма союзниками, поки є нагода, а не вести себе як істерична дівчина...

Громадський діяч, ексдепутат Львівської міської ради

Президент Польщі Анджей Дуда разом із президентом Естонії Аларом Карісом, президентом Латвії Егілсом Левітсом та президентом Литви Гітанасом Науседою їдуть до Києва, щоб зустрітися з Володимиром Зеленським.

За один день, Зеленський,- президента Німеччини Штайнмаєра послав, Медведчука вже готовий обміняти, розкачування Маріуполя.

Позавчора німецький оборонний концерн Rheinmetall оголосив, що готовий поставити Україні партію танків Leopard 1, але для здійснення таких постачань Україні потрібна згода уряду ФРН.

Вчора найвеличніший послав їхнього президента...

З путіним Зеленський завжди готовий зустрічатися, а зі Штайнмаєром чомусь - ні...

Війна, зараз зближення потрібне з Усіма союзниками, поки є нагода, а не вести себе як істерична дівчина...

У Берліні рішення Києва відхилити візит президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра до української столиці сприйняли з подивом, заявив представник німецького уряду.

Присутність Штайнмаєра у Бучі стала би символом розкаяння німецької політики за роки сліпоти. А сам Штайнмаєр - знакова фігура для есдеків, які вагаються щодо допомоги Україні.

Готовий міняти Медведчука, заявив Зеленський, ти всі ми преЗЕденти, його посади спершу, а потім міняти будеш. А що йому по факту можуть пред'являти крім порушення підписки? Вже обміняв Цемаха на таксистів... Міняла знайшовся.

Феєричний юрист відкрито заявляє, що мертвечук для нього заручник... Тепер у мертвечука є всі шанси вирішення судів в Україні, виграти в ЄСПЛ...

Якась дуже чудернацька спецоперація, прямо як із суддею Чаусом. Де ви його тримали у новісіньких блискучих мештах і з голочки уніформі ? І питання по чиєму дзвінку відпускали?

А тепер наліплять "показів" і обміняють, як Цемаха, чи злиють, як вагнерівців? Оманська лихоманка невиліковна... За доручення президента. Зовсім не паляться...

Новиє літца з 95 кварталу, як завжди, скандалом перекривають скандал. Всі успішно забули про Маріуполь...і говорять про використаний нацюцюрник...  Бо треба серйозний перемикач уваги населення від розборок по трагедії тих хто не евакуювався, розмінуванню Чонгару, та окупації півдня України, Херсону, оточення  Маріуполя, та інші провали...

Ще в березні Зеленський розповів, як дозволяв захисникам вийти із оточеного росіянами міста. Українські військові герої відмовилися покинути Маріуполь, тоді і здаватись тепер...

Це трагедія, яка болить всій Україні. Ми усі боїмося загибелі захисників міста, і слід розуміти, що цей ризик об‘єктивно великий. З військової точки зору це не допоможе росії виграти війну, хоч і послабить українські позиції і може допомогти в політичному сенсі.

Але героїчні оборонці Маріуполя стоять і навіть прорвались з оточення, 36 бригада, з'єдналась з "Азовом".

Вакцина Бориса Джонсона довго не діє ?_1

Спочатку закриття каналів потім, мир в Стамбулі, наїзди на головнокомандуючого Залужного, випадково знайдений «мертвечук», посланий Штайнмаєр…

Це знову сценарій 95 кварталу ліплять з гімна і палок?

Що ж опитувальник на вступ до ЄС,  у пунктах "верховенство права" і "свобода слова" влада готується  написати  : " заручників міняємо","суди контролюємо" , "канали закриваємо" і 100% наш прокурор? А не подобається підете вслід за Штайнмаєром?

А потім буде питати, чого ми не в ЄС, як питав про Байдена про НАТО? До речі а, що там з призначенням голови САП, обіцяної Зеленським ще в серпні 2021 року?

Президент США Джо Байден вперше назвав війну рф в Україні геноцидом:

"Ваша здатність заправляти свій бак, жодна з них, не повинна залежати від того, чи оголосить диктатор війну і чи вчинить геноцид на відстані півсвіту", - CBS.

А в Україні "переговори продовжуються. Україна дотримується стамбульського комюніке", - заявив вчора Арахамія.

Читайте також:
Політика
Кабмін вирішив, що безробітних залучатимуть до розбору завалів та будівництва захисних споруд
22 червня, 12:55
Війна
«Квартал-95» гастролює по Європі з дозволу РНБО
17 червня, 12:15
Опінії
Знаємо, що не на часі, а маємо те, що маємо.
17 червня, 11:15
Опінії
В офісі подоляки текст не вичитали ?
16 червня, 11:15
Політика
А коли українське громадянство отримають іноземці, котрі воюють за Україну ?
13 червня, 14:55
Опінії
Не лукавив би, свободолюбивий ти наш. Не на часі.
12 червня, 11:45