ВАКС засудив голову Баришівського райсуду Київщини до 8,5 років ув'язнення

КРИМІНАЛ
27 березня, 12:09
Олександр Лисюк
Олександр Лисюк

Олександра Лисюка визнали винним у вимаганні неправомірної вигоди у сумі понад 565 тисяч гривень за винесення рішень у цивільних справах

Вищий антикорупційний суд призначив 8,5 років позбавлення волі голові Баришівського районного суду Київської області Олександру Лисюку. Його визнали винуватим в одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на пресслужбу ВАКС.

«27 березня колегія суддів ВАКС ухвалила вирок та визнала винуватим одного із голів суду за прохання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. Обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 8,5 років з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки. Йому також заборонено після відбуття основного покарання обіймати керівні посади впродовж наступних 3 років. Крім того, суд конфіскував усе належне обвинуваченому майно», – інформує суд.

Вирок може бути оскаржений упродовж 30 днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Лисюка обвинувачують у висловлені прохання надати неправомірну вигоду у сумі понад 565 тисяч гривень за винесення рішень у цивільних справах на користь позивачів та одержані частини неправомірної вигоди, тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

В березні 2019 року Вища рада правосуддя відсторонила Лисюка від здійснення правосуддя до набуття вироком чинності.

Читайте також:
Виміри
Частина друга. Прокурорсько-поліцейське ОЗУ в Національному університеті "Полтавська політехніка"
09:04
Опінії
Мафіозний спрут опанував всю структуру держави. Від корупції не сховатися навіть у лавах Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України...
вчора, 20:17
Опінії
В Україні не існує захисту прав власності. Він є на папері, але на практиці власнику доведеться вчитися виживати в умовах Дикого Заходу.
31 травня, 09:35
Політика
Мати Федорова володіє мотоциклом, який розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди
30 травня, 14:05
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
30 травня, 07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15