Валерій Залужний вирішив зайнятися науковою роботою під час війни

Опінії
06 листопада, 13:08
Валерій Залужний вирішив зайнятися науковою роботою під час війни

Головнокомандувач ЗСУ планує захистити кандидатську дисертацію в «Одеській юридичній академії» «підрахуя» Сергія Ківалова

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Думаю, що Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний трохи злукавив, зазначивши в журналі The Economist, що ситуація на фронті зайшла в глухий кут, вийти з якого можна лише за допомогою якогось технологічного прориву.

Насправді Валерій Федорович готує не технологічний, а юридичний прорив і після початку широкомасштабного російського вторгнення з головою занурився в наукову роботу, результати якої він виклав у дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі права.

Захист дисертації Валерія Залужного за спеціальністю «081 Право» має ось-ось відбутись у Національному університеті «Одеська юридична академія», президент якої, головний юридичний консультант Збройних Сил України Сергій Васильович Ківалов, власне, і прищепив Залужному любов до науки.

З тим, щоби підступний ворог завчасно не довідався, який прорив йому готує науковець Залужний, автореферат дисертації не публікувався, а сам захист відбудеться за зачиненими дверима, оскільки тема дисертації становить державну таємницю у сфері оборони, державної безпеки та охорони правопорядку.

Валерій Залужний вирішив зайнятися науковою роботою під час війни_1
Валерій Залужний вирішив зайнятися науковою роботою під час війни_3

Втім, опубліковані ключові слова дисертації, по яких не важко здогадатись, чим Валерій Федорович займається, коли вся країна воює: дисципліна, службова дисципліна, військова дисципліна, військовослужбовці, дисциплінарний проступок (правопорушення), дисциплінарне стягнення, морально-психологічне забезпечення, бойовий імунітет, військова юстиція, Дисциплінарний статут ЗСУ.

Тому лихі язики брешуть, що гриф секретності дисертації Головнокомандувача ЗСУ був присвоєний не з тим, щоби приховати  від ворога останні здобутки військової науки, а з метою забезпечити життя й здоров’я підлеглих Залужного, які можуть прийти на захист дисертації, послухати, чим їх начальник займається під час війни та померти від сміху.

Тим більш, що всі, з дозволу сказати, наукові досягнення Валерія Федоровича викладені в його, з дозволу сказати, наукових працях, які побачили світ під час війни:

Тепер перемога не за горами і якщо глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) не відправить найближчим часом Залужного на наукову роботу, невдовзі буде оголошено новий наступ на фронті — відповідно до новітніх юридичних розробок Головнокомандувача. А якщо відправить — в Україні стане на одного кандидата юридичних наук більше.

Яка країна — такі і юристи.

Читайте також:
Життя
Цькування учнів у школах, а також закладах оздоровлення — наслідок совєцької окупації. Наш народ ментально хворий і не бажає лікуватися.
07 грудня, 19:12
Кримінал
Пацієнти помирають, поліція і медики мовчать.
07 грудня, 17:15
Опінії
Ручні популісти Банкової втратили відчуття страху. Це сталося не сьогодні, але саме зараз вони накинулися на наших незламних захисників.
27 листопада, 10:58
Новини
Контррозвідники слухали в ресторані пісні Міхаіла Круга.
09 листопада, 07:35
Війна
Наразі керівництво бригади намагається не допустити розголосу та уникнути відповідальності.
04 листопада, 19:01
Політика
«Це знущання з пам’яті героїв»: конфліктом влади й родин загиблих обернулося будівництво Національного військового кладовища.
30 жовтня, 19:44