Важка промисловість Полтавщини збільшує масштабне скорочення робочих

ПОЛТАВА
14.11.2014, 12:57
Важка промисловість Полтавщини збільшує масштабне скорочення робочих

Кременчуцький сталеливарний завод оголосив про звільнення понад 2,5 тисячі своїх працівників. За 7 місяців підприємство лишилось 88% своїх працівників.

Раніше 1 липня цього року під скорочення на цьому підприємстві вже потрапили 1300 співробітників. Нова хвиля звільнень ,під яку потраплять 2554 людей, завершиться 13 січня 2015 року. Працівники підприємства уже кілька місяців перебувають у вимушених відпустках через простоювання виробництва.

Мерія Кременчука повідомила, що підприємство не погоджувало скорочення з містом або виконавчою обласною владою. Також керівництво заводу не узгоджувало звільнення і його умови з місцевою профспілкою.

Перший заступник міського голови Віктор Калашник повідомив, що з цього питання запланована нарада з керівництвом заводу, щоби визначитися з подальшою перспективою для робочих, але «сподіватися на те, що ситуація зміниться швидко – не доводиться. Це пов’язано з взаємовідносинами з Російською Федерацією».

На думку можновладця підприємство, як і за першої хвилі звільнень, має взяти участь у вирішенні питань «куди дівати робочих, забезпечення соціального захисту і супроводження».

В профспілковому комітеті вважають скорочення незаконним та заявляють, що воно призведе до остаточного руйнування підприємства. Зараз на сталеливарному заводі працюють 3,5 тисячі людей, відповідно після скорочення лишиться близько однієї тисячі – 30 процентів, або 12% якщо порівнювати з кількістю на початку літа. Голова профкому КСЛЗ Олександр Шишкін повідомив, що спілка ухвалила відповідну постанову і планує «низку заходів аж до акцій протесаного характеру».

Раніше голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук заявляв, що промисловість регіону скорочує виробництва через торгову війну Росії, в наслідок чого зменшуються доходи області.


Читайте також:
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
13:15
22 лютого всі охочі полтавці мали змогу відвідати мотиваційну лекцію Тетяни Воротіліної.
13:10
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40