Важлива Інформація ! Як зберегти своє життя !
Чим купувати саморобні плити, краще замість трьох комплектів купити один, але нормальний
Про це пише на своїй сторінці у соцмережі Facebook Юрій Мінкін.
(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень).
Це набої з горілої техніки кцпп, яка залишилася під Києвом.
Приблизно дві третини набоїв це набої 7Н22 (чорний лак-герметизатор навкруги капсуля та стику кулі з гільзою) та 7Н24 (чорний носик кулі). Роки виробництва - друга половина 90-х-2000-ні.
Обидві кулі бронебійні, здатні пробивати жилети третього класу. І пробивають усі "обладунки" з ресор, Hardoks та інших НЕброневих сталей при товщині 5-8 мм. Причому якщо плита "гола", то ще з утворенням уламків кулі, які розлітаються вздовж плити навіть тоді, коли куля прилітає під кутом і плита дивом "тримає" удар.
На жаль, тяжкі саморобні "бронеплити", відстріляні патроном 7Н6 (червоний лак, більшість патронів у ТРО та навіть ЗСУ), "тримають Калаш" суто умовно, бо навіть набій 7Н10 та 7Н10М впевнено пробивають таку броню. На жаль, 8-12-кг. саморобні обладунки створюють лише ілюзію захисту, істотно знижуючи мобільність бійця та "вбиваючи" йому хребет.
Тож:
1. Краще ніякої броні або простий кевларовий жилет, ніж такі "бронеплити".
2. Чим купувати саморобні плити, краще замість трьох комплектів купити один, але нормальний (хоча б бронесталь та протиуламковий захист з кількох шарів кевлару).
3. Бронежилет та бронесталь це доволі високотехнологічні штуки, які "на колінці" не зробиш: або буде фігово, або надто важко, щоб носити це на собі.
Про це лише лінивий не писав, але я мушу повторити все наведене вище у сотий раз, бо матиму нечисту совість. Братики, не час робити прутню і, тим більше брати за неї гроші. Бо прутня не рятує, навпаки, здатна занапастити чудову людину, що стала на захист України.