Вбивця 5-річного Кирила Тлявова через пів року буде на волі…

Опінії
25 травня, 13:00
Вбивця 5-річного Кирила Тлявова через пів року буде на волі…

Просто ненавиджу вас усіх. Як там судова реформа? Сльози його бабусі на вашій совісті, уроди!

Правозахисник, співзасновник партії "Народовладдя"

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд відмазав вбивць пʼятирічного Кирила Тлявова. Оголошено вирок у суді першої інстанції поліцейським, які у 2019 році у Переяславі вбили дитину під час пʼяної стрілянини, яка гралась на майданчику.

Покарання:

Іван Приходько отримав 4 роки позбавлення волі за вбивство з необережності. Так, так, пʼяну стрілянину по дитині визнали як помʼякшувальною обставиною… Суд також ухвалив врахувати його строк перебування під вартою і врахувати за позбавлення волі, тому цей покидьок проведе у в'язниці пів року, адже до цього 3,5 роки він перебував у СІЗО.

Володимир Петровець, отримав 2 роки умовно за зберігання патронів в будинку. За зберігання патронів в машині та хуліганстві його відмазали. А за підробні документи — суд закрив розгляд у цій частині через те, що спливли строки давності.

Ще двох фігурантів справи — Дмитра Кривошея та Станіслава Петровця, який на момент скоєння злочину був неповнолітнім, суд виправдав.

Нагадую, коли дитина отримала вогнепальне поранення у голову, від якого померла, поліцянти казали, що Кирило послизнувся і впав.

Звісно добре, що прокурори оскаржуватимуть це рішення, але вони просили для Приходька 7 років позбавлення волі, Петровцю і Кривошеї — по шість років, щодо Петровця молодшого — чотири роки зі звільненням від відбування покарання з випробуванням, тому назвати їх позицію адекватною язик не повернеться.

Просто ненавиджу вас усіх. Як там судова реформа? Сльози його бабусі на вашій совісті, уроди!

Кириле, пробач нам, ці мразі поки що перемагають…

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кримінал
Суд легітимізував вбивство дитини
25 травня, 10:20
Політика
Закупівлю провели без використання електронної системи. Постачальник невідомий, бо це звіт про "оборонну" закупівлю.
22 травня, 11:50
Політика
Поліція на Полтавщині захищає московських попів
14 травня, 12:35
Кримінал
ДБР оголосило підозру двом правоохоронцям у зґвалтуванні неповнолітньої у Черкасах
08 травня, 17:47
Полтава
НВР "Правий Сектор" та "Останній Бастіон" допомогли Євгену Рогачову розблокувати для проїзду вулицю Пушкіна у місті Полтаві
01 травня, 19:10
Кримінал
Відреформовані Аваковим "поліцейські" продовжують знущатися з українців. Тепер вони це роблять під керівництвом Івана Вигінського
30 квітня, 13:05