Вчені дослідили межі між життям та смертю

21 листопада, 07:31
Вчені дослідили межі між життям та смертю

Смерть – це не момент, а скоріше процес. І за деяких обставин це оборотний процес.

Доктор Рейчел Нувер зі своїми колегами досліджували межі між життям та смертю. Виявляється, що більше наука продовжує дізнаватися, тим більше давні уявлення про смерть здаються менш міцними.

Про це пише видання Forbes.

Вчені досліджували, як розуміння смерті еволюціонує від статичної події до динамічного процесу, що має значні наслідки для медичної практики та суспільних поглядів на кінець життя.

Традиційний погляд на смерть, що символізується раптовим припиненням життєво важливих функцій, що призводить до моменту смерті, про який оголошує лікар, все частіше сприймається як надмірне спрощення. Дослідження, проведені поряд лабораторій, показують, що смерть — це не момент, а скоріше процес. І за деяких обставин це оборотний процес.

Цей новий погляд залежить від здатності організму витримувати періоди кисневого голодування, припускаючи, що терміни медичного втручання, здатного повернути смерть назад, можуть бути тривалішими, ніж вважалося раніше.

Результати дослідження вчених відкривають можливості для розширеного відновлення органів та реанімаційних заходів.

Читайте також:
Історія
Гідні подиву українські мовні свідчення живої пам'яті про гунів зберігаються на Поліссі. Люди там постійно згадують одноплемінників Аттили.
19 листопада, 08:42
Життя
Команда естонських психологів провела експеримент. З'ясувалося, похід у музей допомагає подолати депресію, стрес та тривожні розлади.
16 листопада, 20:11
Життя
Майже 4,5 мільярда роки тому із Землею зіштовхнулося інше велике космічне тіло. На цьому наполягає команда астрофізиків і геологів.
05 листопада, 15:28
Життя
Нова мапа крижаного покриву «червоної планети» стане у пригоді астронавтам. Зона посадки буде якомога ближче до марсіанського екватора.
01 листопада, 06:59
Світ
Відповідь дав британський математик Томас Кроуфорд з Оксфордського Університету. Науковець вивів власну формулу для розрахунку поведінки.
26 жовтня, 21:42
Історія
Турбота і піклування відрізняють справжніх Homo civilis від нижчого, попереднього стану Homo barbaricus. Лише так можна створити соціум.
22 жовтня, 17:21