Вчені заявили, що можуть довести існування позаземного життя за 28 днів

08.08.2023, 11:24
Вчені заявили, що можуть довести існування позаземного життя за 28 днів

Наукові докази існування розумного позаземного життя можуть бути отримані менш ніж через місяць.

За словами провідного фізика з Гарварду Аві Леба, наукові докази існування розумного позаземного життя можуть бути отримані менш ніж через місяць.

Крихітні металеві фрагменти, вилучені з місця аварії схожого на метеор НЛО, який впав у Тихий океан у 2014 році, були достатньо міцними, щоб потенційно бути «якимсь штучним сплавом».

Вчені заявили, що можуть довести існування позаземного життя за 28 днів_1

«Є ймовірність, що це космічний корабель», — сказав Леб, керівник робіт з викопування уламків біля узбережжя острова Манус у червні цього року.

Леб, який також є директором Інституту теорії та обчислень у Гарвардсько-Смітсонівському центрі астрофізики, сказав, що результати аналізу цього місяця можуть «напевно» виявити «перший контакт» людства з інопланетянами.

Вчені заявили, що можуть довести існування позаземного життя за 28 днів_3

“Я очікую нових новин протягом місяця”, – заявив Леб виданню Daily Star. «Це надія».

Леб повідомляє, що наразі не менше чотирьох дослідницьких установ навчають своє наукове обладнання та персонал на зразках знайдених фрагментів металу.

Фрагменти, 50 переважно залізних сфер діаметром від 0,1 до 0,7 мм, ймовірно, походять від об’єкта, який виник за межами нашої Сонячної системи, згідно з аналізом, проведеним Лебом і колишнім студентом, а також вченими з Космічного командування США.

Вчені заявили, що можуть довести існування позаземного життя за 28 днів_5

Колеги Леба в Німеччині, Папуа-Новій Гвінеї та в двох провідних університетах Сполучених Штатів зараз зайняті дослідженням сфер, щоб визначити, чи можуть їхні атомні ізотопи, хімічний склад та інші деталі довести інопланетне походження.

“Ми знаходимося в процесі з’ясування протягом місяця або близько того, з чого був зроблений цей метеор і чи є він, можливо, технологічним за походженням чи ні”, – сказав Леб.

Читайте також:
Життя
ЦЕРН будує ще один колайдер, щоб відкрити нові частки
29 березня, 17:55
Життя
Дослідники космосу зафіксували його цього тижня, хоча мандрував спалах удвічі довше, аніж Земля існує у всесвіті. 8 мільярдів років.
22.10.2023, 15:03
Життя
У минулому столітті ми ненавмисно транслювали нашу присутність до приблизно 75 найближчих зоряних систем.
11.09.2023, 21:05
Світ
Телескоп "Джеймс Вебб" зафільмував галактику, якій астрономи вже дали назву Вир (Whirlpool Galaxy), із чітко видними спіральними рукавами.
04.09.2023, 19:43
Життя
Професор Гарвардського університету стверджує, що інопланетяни можуть створювати всесвіти у лабораторіях.
18.08.2023, 15:05
Життя
Елегантні експерименти із заплутаним світлом оголили глибоку таємницю, що лежить в основі реальності.
30.07.2023, 12:33