Вчені знайшли історичні докази існування драконів

19.07.2023, 11:24
Вчені знайшли історичні докази існування драконів

Дослідники вважають, що давні люди могли розглядати драконів як справжніх істот і вважати їх частиною своєї культури та вірувань

Британські дослідники з Оксфордського університету нещодавно зробили відкриття, яке може переписати історію людства. 

У ході аналізу середньовічного глобуса, вони виявили напис, що вказує на існування драконів.

Цей глобус, відомий, як глобус Ханта–Ленокса, був виготовлений у Лондоні в 9 столітті і вважається одним з найбільш рідкісних і цінних артефактів. Однак досі вчені не звертали уваги на інколи заплутані та незрозумілі написи, які виявилися ключем до дивовижної знахідки.

Науковці запевняють, що напис був спочатку написаний давньоскандинавською мовою, і успішний переклад допоміг розгадати приховані таємниці. Отже, напис на глобусі говорить: “Hic sunt dracones”, що в перекладі з латини означає “Тут мешкають дракони”.

Вчені знайшли історичні докази існування драконів_1

Це відкриття викликало величезний інтерес з боку істориків та археологів з усього світу. Вони тепер зацікавлені у подальших дослідженнях, щоб дізнатися більше про те, що могло спровокувати написати такий напис.

Дослідники вважають, що давні люди могли розглядати драконів як справжніх істот і вважати їх частиною своєї культури та вірувань. Можливо, місцеві легенди та розповіді про драконів послужили основою для створення напису на глобусі, надаючи інформацію про місця, де дракони могли мешкати.

Вчені знайшли історичні докази існування драконів_3

Попри те, що ми сьогодні знаємо, що дракони є вигаданими істотами, це відкриття дозволяє нам глибше зрозуміти історичну перспективу та вірування тих часів.

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Завдяки штучному інтелекту компанія Prodigy Education дослідила тексти англійськомовних пісень найкращих виконавців за версією Billboard.
06 листопада, 21:46
Життя
Практично весь урожай кави у світі відноситься лише до двох його сортів: арабіки та робусти. Інші ж — доволі рідкісні та вкрай дорогі.
27 жовтня, 18:49
Історія
Раби — основне джерело багатства колоніальних компаній Атлантики. Цей грошовий колообіг увійшов до історії під назвою «трикутна торгівля».
06 жовтня, 18:49
Життя
Пояснення цього явища у науковому сенсі досі не існувало.
21 вересня, 08:38
Світ
Говорячи про пустелі, найчастіше уявляємо Сахару, Атакаму, Ґобі чи Олешківські піски. Однак під це визначення підходить й... Антарктида!
15 вересня, 11:45
Життя
Науковці дослідили, як мозок реагує на різні види любові.
26 серпня, 18:15