Вчені знайшли прихований коридор у Великій піраміді Гізи в Єгипті

03.03.2023, 11:10
Вчені знайшли прихований коридор у Великій піраміді Гізи в Єгипті

За словами офіційних осіб, відкриття коридору може призвести до нових знахідок.

Єгипетські офіційні особи із питань старожитностей оголосили у четвер про виявлення прихованого 9-метрового коридору за головним входом у Велику піраміду Гізи.

Як передає медіа агенція "Останній Бастіон", про це повідомляє Reuters.

За словами офіційних осіб, відкриття коридору може призвести до нових знахідок.

Недобудований коридор, ймовірно, був створений, аби полегшити вагу піраміди, сказав Мостафа Вазірі – голова Вищої ради старожитностей Єгипту.

Знахідка була зроблена в рамках проєкту Scan Pyramids, який з 2015 року використовує сучасні технології, зокрема сканування та ендоскопи, щоб зазирнути всередину піраміди.

"Історики" стверджують, що Велика піраміда була побудована як монументальна гробниця приблизно у 2560 році до нашої ери, під час правління фараона Хуфу, відомого також як Хеопс.

З офіційною версією "істориків" не погоджується відомий фізик і інженер Джозеф Фаррелл, який розвиває свою сенсаційну теорію про те, що єгипетські піраміди значно старіші та пережили Всесвітній потоп.  Фаррелл зазначає, піраміди були частиною грандіозного військового експерименту зі створення променевої зброї неймовірної руйнівної сили.

Фаррелл стверджує, що гігантський лазер-архітектурний комплекс на плато Гіза - не тільки був застосований в давнину, але і призвів до катастрофічних наслідків для Сонячної системи.

Більш того, використані при побудові бойової машини Гізи принципи палеофізики здатні й сьогодні привести до створення неймовірного по потужності зброї, здатного знищити цілу планету.

Читайте також:
Історія
У долині Нілу робили спроби лікувати пухлини мозку хірургічним шляхом понад 4000 років тому. Проте невідомо, чи допомогло це пацієнтам.
14 червня, 21:43
Історія
Предки українців були різного етнічного походження. І тільки за княжої влади у престольному Києві змогли перетопитися на єдину спільноту.
13 червня, 07:09
Історія
Цього дня народився відомий угорський єврей-винахідник Дéнніш (Ґюнсцберґ) Ґáбор. Він знаний у світі як «батько голографії».
05 червня, 21:43
Політика
Що відбувається з антарктичною наукою і чи потрібна вона нам?
01 червня, 17:34
Історія
За збігом обставин після 24.II.2022 серед українців поширилася ненависть до фіно-угорських народів. І це велика помилка, яку виправлятимемо.
29 травня, 21:37
Світ
Під час дослідження проаналізовано майже 8000 записів про смерть чотирилапих улюбленців. Їх взяли у британських ветеринарних клініках.
13 травня, 12:34