Вчені знайшли прихований коридор у Великій піраміді Гізи в Єгипті

03 березня, 11:10
Вчені знайшли прихований коридор у Великій піраміді Гізи в Єгипті

За словами офіційних осіб, відкриття коридору може призвести до нових знахідок.

Єгипетські офіційні особи із питань старожитностей оголосили у четвер про виявлення прихованого 9-метрового коридору за головним входом у Велику піраміду Гізи.

Як передає медіа агенція "Останній Бастіон", про це повідомляє Reuters.

За словами офіційних осіб, відкриття коридору може призвести до нових знахідок.

Недобудований коридор, ймовірно, був створений, аби полегшити вагу піраміди, сказав Мостафа Вазірі – голова Вищої ради старожитностей Єгипту.

Знахідка була зроблена в рамках проєкту Scan Pyramids, який з 2015 року використовує сучасні технології, зокрема сканування та ендоскопи, щоб зазирнути всередину піраміди.

"Історики" стверджують, що Велика піраміда була побудована як монументальна гробниця приблизно у 2560 році до нашої ери, під час правління фараона Хуфу, відомого також як Хеопс.

З офіційною версією "істориків" не погоджується відомий фізик і інженер Джозеф Фаррелл, який розвиває свою сенсаційну теорію про те, що єгипетські піраміди значно старіші та пережили Всесвітній потоп.  Фаррелл зазначає, піраміди були частиною грандіозного військового експерименту зі створення променевої зброї неймовірної руйнівної сили.

Фаррелл стверджує, що гігантський лазер-архітектурний комплекс на плато Гіза - не тільки був застосований в давнину, але і призвів до катастрофічних наслідків для Сонячної системи.

Більш того, використані при побудові бойової машини Гізи принципи палеофізики здатні й сьогодні привести до створення неймовірного по потужності зброї, здатного знищити цілу планету.

Читайте також:
Світ
Є альтернативні способи опису Всесвіту, і цілком можливо, що наш вибір не ідеальний
28 травня, 14:33
Життя
Дивні сфери, знайдені у скелі віком 3 мільярди років
27 травня, 15:05
Життя
Завдяки новому відкриттю дивний світ квантової фізики став ще дивнішим.
20 травня, 12:21
Історія
Ачарья Кананда заснував філософську школу Вайшешика, де викладав свої ідеї про атом і природу Всесвіту
19 травня, 13:32
Світ
Найбільше густонаселене місто у США на березі Атлантичного океану занурюється у землю й воду під вагою сотень багатотонних хмарочосів.
18 травня, 21:52
Світ
Науковці з Університету Мічиґану провели експеримент по зниженню в їжі частки спеціальних амінокислот, штучно викликавши голод.
15 травня, 20:36