Величезна риба тягає рибака після крадіння улову

СВІТ
06.08.2016, 10:56

Коли ви пірнаєте за рибами на яких полює атлантичний групер-Голіаф вам прийдеться позмагатися в перетягуванні канату, як рибак дізнався в Флориді. Як випливає з їх назви, групер-Голіафи це справжні підводні гіганти, що виростають до 2,4 метра в довжину і важать до 360 кг. Голіафи можуть жити до 50 років і досить розумні, щоб вивчати й запам'ятовувати поведінку людини.

Дрібні рифи та прибережні води західної частини Атлантичного океану і Мексиканської затоки рідні груперам. В 1990 році в США заборонили полювання на цей вид через агресивний вилов.

У цьому відео, групер сам стає мисливцем і чекає на потрібний момент, щоб перехопити рибу.

Останній Бастіон

Читайте також:
Світ
У Дубаї свіжих продуктів лише на 10 днів.
11:36
Світ
Журналісти з’ясували, що відео, розмови та особиста інформація з окулярів Ray-Ban можуть використовуватися для навчання ШІ.
09:07
Світ
Китай отримує майже половину свого імпорту нафти з країн Перської затоки.
вчора, 14:24
Світ
Причиною тривоги губернатора стала гостра нестача робочої сили.
вчора, 12:25
Світ
Хто їм дав право тероризувати світ? Богом прокляте племʼя.
04 березня, 17:48
Світ
Дослідження показало, що сон тривалістю близько 7 годин і 18 хвилин допомагає зменшити інсулінорезистентність.
04 березня, 15:19