Величезне лицемірство кремля. Що стоїть за так званим «перемир'ям»

Опінії
06 січня, 18:23
Ілюстративне фото: люди, які живуть по слову Божому
Ілюстративне фото: люди, які живуть по слову Божому

Чомусь коли православні у Києві святкували Новий рік, то путін із штанців вистрибував, тільки б зіпсувати свято

інвестиційний банкір

путін запроваджує «перемир'я» на 36 годин і закликає українську армію зробити те саме «щоб православні відсвяткували Різдво».

Така любов до православних у путіна проявилася відразу після розмови з відомим поборником християнства – Ердоганом.

По-перше, радимо путіну купити календар. Різдво насправді вже пройшло.

По-друге. Чомусь коли православні у Києві святкували Новий рік, то путін зі штанців і свого броніка вистрибував, тільки б його сплюндрувати й зіпсувати свято. А тут раптом «треба нормально відсвяткувати». Так і сказав би «нема більше ракет, не можу зіпсувати ще і Різдво». Чесніше було б.

І по-третє. Перемир'я на свята, навіть релігійні, це величезне лицемірство. Тобто до свят і після свят можна вбивати, насилувати, влаштовувати геноцид. Але от на свята треба помолитися. І відпочити з благосними обличчями. Це типове лицемірство і заміна принципів і суті релігії на форму. Коли є ритуали, але немає сенсу. Як до війни багато українських корупціонерів на Великдень вдягали вишиванку і перлися до московського патріархату із благосними пиками, наче вони не крали всі дні до цього.

Що означає пропозиція путіна?

По-перше, що сил вже нема. З липня росія активізувала все і всіх, щоб добитися зупинки вогню та фіксації здобутих результатів. І це ще один прояв. Який потім путін буде використовувати, щоб роздати методички своїм агентам зі слова «дивіться, ми за мир, а це українці кровожерливі й хочуть крові християнських дітей». Чи допоможе це путіну перетягнути громадську думку на Заході на свій бік? Навряд, але він все одно спробує.

По-друге, це демонстрація товаришу Сі «Батя, я стараюсь». Але поки старається мало. І треба більше західних танків, щоб він постарався по-справжньому. Тоді й буде справжній мир. А не лицемірна пропозиція «вбиваймо вже після свят».

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Люди, які сидять в Кремлі, люди, які роблять телебачення та ютуби у рф – не розуміють різниці між Україною та росією
вчора, 11:08
Світ
Маленька балканська республіка перетворилася на запасний майданчик найманців Євгєнія Прігожина, які тренують місцевих радикалів.
01 червня, 20:04
Світ
Китай разом із рф виступив за протистояння етнічних сербів у Косово після того, як десятки миротворців НАТО отримали поранення.
31 травня, 16:47
Війна
Перлина українського Приазов'я стала справжньою Меккою ідейно-пропагандистського формування чергової генерації рашистів.
29 травня, 17:47
Політика
Спеціальний представник КНР в Євразії Лі Хуй нарешті озвучив чого саме домагається Пекін у намаганні примусово замирити Київ із Москвою.
26 травня, 18:25
Війна
Замість хреста портрети ліквідованих терористів "Гіві" і "Мотороли"
20 травня, 11:15