Велика Британія надасть оборонне озброєння Україні через загрозу з боку московії

ВІЙНА
17.01.2022, 21:20
Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес
Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес
Фото: AtlanticCouncil

Британія надасть Україні протитанкове озброєння

Як передає Reuters у понеділок, 17 січня, про це під час слухань у парламенті Об’єднаного королівства заявив міністр оборони Бен Воллес.

"Ми ухвалили рішення про  постачання Україні легких протитанкових оборонних систем", — сказав Воллес.

За його словами, це озброєння не є стратегічною зброєю і не становить загрози для Росії. Його слід використовувати з метою самооборони.

Міністр також запросив главу російського Міноборони Сергія Шойгу у найближчі кілька тижнів відвідати Лондон, щоб обговорити ситуацію довкола України.

"За чисельністю збройних сил Росія посідає перше місце серед усіх країн Європи... Росія також є ядерною державою, і їй нема чого боятися з боку НАТО, України чи інших країн, які прагнуть мирного життя на території Європи", - сказав Воллес.

Читайте також:
Політика
«Вони потрібні й нам»: Трамп прокоментував прохання Зеленського щодо надання ракет для Patriot.
08:05
Політика
США не підтримали призначення Рустема Умєрова послом України у Вашингтоні.
вчора, 12:05
Політика
Стратегія базується на геополітиці Київської Русі — єдиному прикладі успішної української державності.
вчора, 09:19
Війна
Унаслідок удару БПЛА по турецькому вантажному судну поблизу російського порту Новоросійськ троє членів екіпажу зазнали поранень.
04 серпня, 21:02
Полтава
Пекін окреслив «червоні лінії» напередодні перемовин з ЄС і США.
03 серпня, 10:22
Світ
Перший етап відбору пройшов у форматі закритого голосування, а остаточне рішення залежатиме від постійних членів Ради Безпеки.
31 липня, 06:30