Велика Британія створює аналог ФБР для боротьби з важкими злочинами

СВІТ
25 січня, 14:43
Велика Британія створює аналог ФБР для боротьби з важкими злочинами

Уряд Великої Британії 26 січня планує оголосити про створення Національної поліційної служби (National Policing Service, NPS).

Про це пише Guardian.

Нова служба зосередиться на боротьбі з важкими злочинами, зокрема тероризмом, масштабним шахрайством та онлайн-насильством над дітьми.

Наразі такі злочини розслідують Національне агентство з боротьби зі злочинністю та регіональні підрозділи, що підпорядковуються місцевій поліції. А втім, за словами міністерки внутрішніх справ Шабани Махмуд, місцевим правоохоронцям бракує навичок і ресурсів для протидії складним сучасним загрозам.

«Чинна модель поліційної роботи створювалася для іншого століття», — заявила очільниця МВС.

NPS працюватиме на загальнонаціональному рівні та залучатиме «фахівців світового рівня» й «новітні технології». Це, за задумом уряду, дозволить місцевій поліції зосередитися на розслідуванні менш серйозних злочинів.

Нову службу очолить національний поліційний комісар — найвищий за рангом керівник поліції у країні. Він відповідатиме за встановлення стандартів, підготовку кадрів, а також закупівлю нових технологій, зокрема систем розпізнавання облич.

Поліція Лондона, антитерористична поліція та Національна рада керівників поліції у спільній заяві підтримали створення NPS, наголосивши, що «сучасна злочинність вимагає сучасних поліційних заходів».

Запуск нової служби відбуватиметься поетапно — у співпраці з чинними агентствами та регіональними підрозділами з боротьби з організованою злочинністю, щоб забезпечити плавний перехідний період.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Водночас міністр оборони заявив, що не може сказати, чи довіряє Дональду Трампу.
26 липня, 15:02
Політика
Новий прем'єр Великої Британії Енді Бернем включив до складу уряду Канішку Нараяна.
21 липня, 13:41
Політика
Король Чарльз III прийняв відставку Кіра Стармера з посади прем’єр-міністра Великої Британії та провів зустріч із його наступником.
20 липня, 15:17
Політика
Поки спадкові лорди йдуть у минуле, мусульманське представництво б'є рекорди.
09 липня, 08:15
Політика
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив, що йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії й прем’єра.
22 червня, 12:21
Політика
Міністерка закордонних справ Великої Британії Іветт Купер сказала прем’єр-міністру Кіру Стармеру піти у відставку.
21 червня, 15:50