Великобританія заважає московії замінити втрачені в Україні безпілотники

СВІТ
26.03.2022, 18:45
Великобританія заважає московії замінити втрачені в Україні безпілотники

Британія ввела санкції проти оборонної компанії “Кронштадт”, яка є основним виробником дронів “Оріон” та інших безпілотників

Про це інформує британське міністерство оборони. Міноборони Британії зазначає, що через міцну українську протиповітряну оборону московія, швидше за все, обмежила пілотовані вильоти за межі лінії фронту і змушена використовувати більше БПЛА.

Як вважають британські військові, окупаційним військам московії буде потрібно більше дронів.

“Ці санкції завдадуть шкоди російському оборонному комплексу та обмежать їхню можливість замінити втрачені безпілотники”, – вважають у британському міністерстві оборони.

Британія розширила санкції та запровадила їх ще проти 65 осіб та компаній, пов’язаних із вторгненням московії в Україну.

Читайте також:
Політика
Сенатор Грем заявив, що дії США вже призвели до скорочення імпорту російської нафти в Індію.
05 січня, 17:12
Війна
Сполучені Штати зняли санкційні обмеження з колишньої фінансової директорки російського «Сбербанку» Олександри Буріко.
31.12.2025, 09:03
Економіка
Ціна російської нафти Urals впала до $34 за барель, це катастрофа для економіки Кремля.
22.12.2025, 18:44
Політика
Його власники перебувають під санкціями.
21.12.2025, 15:33
Політика
У Мінфіні США зазначили, що призупинення санкційних обмежень є тимчасовим.
18.12.2025, 07:28
Світ
У Жовтому морі простоювало щонайменше п'ять суден, що перевозили близько 3,4 млн барелів нафти.
17.12.2025, 21:48