СПОРТ
08.08.2021, 11:20

25-річна велогонщиця Олена Старікова завоювала срібло Олімпійських ігор у Токіо в індивідуальному спринті.

Про це повідомив Національний олімпійський комітет.

"Учениця Євгена Болібруха зуміла у півфіналі впоратися з триразовою чемпіонкою світу і бронзовою медалісткою Лондона-2012 Лі Хвейші з Гонконгу, проте у зустрічі за золото поступилася у двох заїздах світовій рекордсменці Келсі Мітчелл з Канади", - йдеться у повідомленні.

Фініш Олени Старікової та Келсі Мітчелл у боротьбі за золото

Від канадійки українська спортсменка відстала лише на 0,061 секунди в першому заїзді та 0,064 секунди у другому.

Велогонщиця Олена Старікова завоювала срібло Олімпіади в Токіо_3

Україна завершує Олімпійські ігри в Токіо з 19 медалями - однією золотою, шістьма срібними та 12 бронзовими.

Європарламент заявив, що дозвіл росіянам і білорусам змагатись під нейтральним прапором «суперечить багатогранній ізоляції цих країн»
18.02.2023, 13:17
Спорт
Французький громадянин і за сумісництвом бігун на довгі дистанції Морад Амдун став головним антигероєм Літніх Олімпійських ігор 2020.
12.08.2021, 14:00