Венедіктова з усіх сил продовжує "відмазувати" одіозного Татарова та "гасити" журналістів

КРИМІНАЛ
03.03.2021, 16:25
Венедіктова демонструє хватальний рефлекс
Венедіктова демонструє хватальний рефлекс
Фото: 24 канал

"Друзям – все, ворогам – закон".

Маємо докази втручання Офісу генпрокурора Венедіктової у роботу Антикорсуду щодо справи Татарова. Виявляється, що підлеглий Венедіктової прокурор Грицан, надсилав листи не тільки голові Апеляційної палати ВАКС Чорненькій, а й на весь суд.

Про це повідомляють в Центрі протидії корупції.

Зазначається, що в листі голові ВАКС Танасевич підлеглий Венедіктової просив "не здійснювати судовий контроль у відомому кримінальному провадженні".

"Більш прозорого злиття справи годі й шукати. Спеціально передали із НАБУ до СБУ, навмисне змінили підозру, а потім ще й тисли на ВАКС листами. Робили це підопічні генпрокурорки Венедіктової. Це найзухваліше злиття справи наближеного до Зеленського чиновника. Друзям – все, ворогам – закон", – резюмують антикорупціонери.

Разом з тим, сьогодні стало відомо, що  Ірина Венедіктова подала до суду на телеведучу Яніну Соколову.

За словами Соколової, справа стосується інтерв‘ю "таємного агента НАБУ" Євгена Шевченка для програми "Соромно".

В інтерв’ю йде мова про 6 млн доларів хабаря за закриття справи проти ексміністра екології Миколи Злочевського.

За інформацією Шевченка, Венедіктова намагається цю справу "загасити".

На запитання чому? Він відповідає, що в Злочевського є величезні гроші і він "має за що купувати наших посадовців".
 

Читайте також:
Опінії
«Двадцятка» для активістки: як працює тіньова бухгалтерія «антикорупціонерів».
вчора, 12:42
Кримінал
Це вже третій фігурант справи, після Сергія Кобиляцького та Євгенія Лута, який пішов на угоду.
23 квітня, 16:51
Кримінал
Справу Павелка передано до суду.
23 квітня, 13:46
Кримінал
Державі завдано збитків майже на пів мільярда гривень.
23 квітня, 12:18
Кримінал
НАБУ передало справу про гуманітарну допомогу до НПУ: результатів немає.
22 квітня, 18:28
Кримінал
Суд не задовольнив скаргу лідерки фракції «Матьківщина» на оголошення їй підозри про ймовірний підкуп депутатів.
21 квітня, 15:31