Верховний Суд відмовив НАК "Надра України"

ПОЛТАВА
23 лютого, 11:25
Верховний Суд відмовив НАК "Надра України"

"Юристи" НАК "Надра України" виявилися нездатними вивчити та засвоїти норми статей ЦК та ЦПК України

Незважаючи на корупційну складову і повну юридичну безграмотність у способі захисту "Національною" Акціонерною Компанією "Надра України" свого керівника Тараса Кузьмича, Верховний Суд скасував рішення суду першої інстанції, додаткове рішення суду першої інстанції, постанову Апеляційного суду Полтавської області, і відправив справу на новий розгляд до Октябрського районного суду міста Полтави.

"Юристи" "Національної" акціонерної компанії "Надра України", разом із своїм керівником Тарасом Кузьмичем, який має кримінальні звитяги ще з часів роботи в "Центренерго", виявилися нездатними вивчити та засвоїти норми статей ЦК та ЦПК України.

Сподіваємося, що кримінальні справи, порушені відносно керівництва НАК "Надра України" за розкрадання майна в особливо великих розмірах, та згідно інших статей ККУ, стануть гарним стимулом для "юристів" та "голови правління" НАК "Надра України" у вивченні тонкощів юриспруденції.

Автор : Геннадій Сікалов
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Про одну з найважливіших битв між демократіями та диктаторами, що розгортається цього тижня в Бухаресті
10:15
Політика
Лише 10% законопроекту безпосередньо стосуються зобов’язань, які Україна взяла на себе як кандидат на вступ до ЄС
15 вересня, 10:10
Опінії
Цензура - це удар по незалежності України
30 серпня, 15:05
Опінії
ОБРИДЛА ВТОМЛЕНА НЕГОЛЕНІСТЬ ЧОТИРИРАЗОВОГО УХИЛЯНТА У "ГЕРОЇЧНІЙ" ФУТБОЛЦІ
12 серпня, 11:25
Політика
Найбільша міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Нью-Йорку розкритикувала нещодавні ініціативи українських законотворців.
30 липня, 08:48
Політика
«Ми йдемо у бою життєвому: тверді й міцні, незламні мов граніт. Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, – той здобуває світ»...
30 червня, 17:01