Вибуховий пристрій підклали не лише під двері матері Шабуніна, а й біля квартири його тестя і тещі

ПОЛІТИКА
31.12.2020, 14:45
Віталій Шабунін
Віталій Шабунін
Фото: 24 канал

Антикорупціонеру підготували на Новий рік доволі своєрідні подарунки.

Вибуховий пристрій підклали не лише під двері матері Віталія Шабуніна, а й біля квартири батьків дружини у Києві.

Оновлену інформацію повідомили на сторінці у ФБ Центру протидії корупції,  який очолює Шабунін.

Зазначається, що поліція евакуювала людей на час роботи вибухотехніків. Наразі активісти очікують на офіційне повідомлення поліції з деталями.

“Принагідно нагадаємо: нацполіція Авакова за пів року так і не спромоглася знайти хоча б виконавців підпалу будинку Віталія Шабуніна, який трапився у липні 2020 року. Про замовників годі й говорити”, –йдеться в повідомленні ЦПК.

Раніше повідомлялося, що учора, 30 грудня, 69-річній  мамі Віталія Шабуніна, підклали вибуховий пристрій під двері квартири у Рівному. 

“Якщо пристрій справді вибуховий, як стверджує поліція, то 69-річну літню жінку, яка вже майже нічого не бачить, намагалися вбити, – наголосили активісти.

Оновлення від поліції тут.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Як новостворена фірма за два місяці «перекинула» мільйони «Повернись живим».
18:55
Політика
Під час повномасштабної війни родичі заступника генерального прокурора України Ігоря Мустеци стали власниками нової елітної нерухомості.
16:18
Політика
Що робити, щоб уникнути проблем із правом власності на квартиру?
15:39
Політика
У Чехії опозиція готує вотум недовіри уряду: у чому причина?
15:22
Політика
Поїздки до окупованих Криму та Ічкерії, критика військових: що закидають уповноваженій Зеленського з прав військовослужбовців Решетиловій.
11:03
Політика
Резолюцію про відзначення Міжнародного дня коней висунула Монголія.
09:43