Від гарантій для рф до відбудови України

СВІТ
10.01.2023, 12:48
Ілюстративне фото: Емануель Макрон
Ілюстративне фото: Емануель Макрон

Президент Франції подякував уряду Японії за економічну та гуманітарну підтримку України

Обидві країни працюватимуть разом, аби допомогти Україні впоратися з наслідками повномасштабного вторгнення росії.

Як передає медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Еспресо, про це заявив президент Франції Емманюель Макрон під час зустрічі з прем'єром Японії Фуміо Кісідою.

Кісіда розпочав тижневу поїздку Європою та Північною Америкою в Парижі, провівши переговори з президентом Франції.

Президент Франції подякував уряду Японії за економічну та гуманітарну підтримку України та наголосив, що обидві країни працюватимуть разом, щоб допомогти Україні та всьому світу впоратися з наслідками російського вторгнення, особливо з проблемами енергетичної та продовольчої безпеки.

Також чиновники обговорили спроби КНДР створити нові ракети середньої та великої дальності.

"Японія може розраховувати на нашу незмінну підтримку, щоб протистояти кричущим порушенням міжнародного права з боку Пхеньяну", - додав президент Франції. 

Читайте також:
Світ
Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.
14 квітня, 17:21
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Світ
За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».
14 квітня, 10:27
Світ
Воєнна агресія спровокована Москвою проти України, катастрофічною для обох країн. Однак жертва завжди страждає більше за нападника.
14 квітня, 07:00
Світ
Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».
13 квітня, 11:23