Від міської влади Полтави вимагають розібратися з рекламою наркотиків

ПОЛТАВА
04.09.2019, 09:27
Від міської влади Полтави вимагають розібратися з рекламою наркотиків

В останні роки фасади українських будинків перетворились на справжню майданчики для реклами отруйних речовин. Невідомі наркоторговці, таким чином, прагнуть розширити свою мережу та кількість споживачів наркотиків.

З метою очистити стіни будинків від нав'язливої реклами, мешканці Полтави звертаються до влади міста розпочати антинаркотичну кампанію. Відповідна петиція зареєстрована на сайті міської ради.

Ініціатор документу Владлена Каплін зазначає, що необхідно об’єднати зусилля правоохоронців і комунальних служб задля боротьби з цією проблемою. Адже статистика проблеми жахлива: майже 10000 рекламних написів на будинках — це понад 500 інтернет-каналів, через які продаються отруйні наркотичні речовини дорослим і дітям. 

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18