Від уживання аспірину щороку помирає 3 000 людей – вчені

СВІТ
16.06.2017, 06:56
Від уживання аспірину щороку помирає 3 000 людей – вчені

Учені вважають, що щоденне вживання аспірину для профілактики серцевих нападів та інсультів ставить під загрозу життя старих людей.

На думку медиків, ризик летального результату при щоденному вживанні аспірину людьми, що страждають від серцевих захворювань, набагато вище, ніж вважалося раніше, – повідомляє «Sundaynews».

Британські вчені наводять дані статистики: близько 40% британців старше 65 років регулярно вживають невеликі дози аспірину з метою розрідження крові. Вважається, що подібним чином можна запобігти виникненню тромбів і знизити ризик інсульту або інфаркту.

Однак, вважають експерти, ризик від, здавалось, безневинного препарату сильно недооцінений: від його прийому щорічно вмирають близько 3000 пацієнтів.

Як зазначає професор університету Оксфорда Пітер Ротуелл, у ході прийому пацієнтом у великих кількостях аспірину зростає імовірність виникнення внутрішньої кровотечі, що може призвести до раптової загибелі людини.

Незабаром дослідники продовжать ретельне вивчення небезпеки, що виникає при регулярному вживанні аспірину літніми людьми.

Відділ моніторингу


Читайте також:
Через те що коронавірус, ймовірно, може існувати 9 днів без живого організму, Китай вже почав дезінфікувати гроші.
вчора, 17:13
Керсті Кальюлайд закликала світову спільноту об’єднатися з Україною.
вчора, 16:38
Провідний транслятор телепрограм "Telia" буквально змусила своїх клієнтів в Естонії, Латвії та Литві дивитися російські канали.
вчора, 13:40
Член російської Ради Федерації звинуватив мешканця Мінська Арамаіса Міракяна у русофобії через прохання спілкуватися білоруською мовою.
вчора, 12:55
Місто Івангород і Печорський район можуть лишитися у складі РФ після підписання нової двосторонньої угоди про естонсько-російський кордон.
вчора, 11:00
Жаїр-Мессіаш Болсонару оголосив про довгоочікувану міністерську перестановку.
17 лютого, 11:35