«Відкриті уроки футболу» провели серед юнацтва Миргорода

ПОЛТАВА
04.10.2019, 08:11
«Відкриті уроки футболу» провели серед юнацтва Миргорода

У четвер, 3 жовтня, на миргородському стадіоні «Старт» відбулися відкриті уроки з футболу. Участь у спортивних змаганнях взяла понад сотня учнів міських і районних шкіл зі своїми наставниками.

Про це інформує сайт Миргородської міської ради. Наголошується, що футбольна гра використовується як інструмент для розробки та впровадження освітніх й інформаційних кампаній з метою соціальної інтеграції дітей.

«Відкриті уроки футболу» — це великий національний проєкт, який проводиться у всіх регіонах України та сприяє популяризації спорту. Його основними виконавцями виступають європейські та українські громадські організації, орієнтовані на розвиток футболу серед учнівської молоді.

Ця спортивна ініціатива є відкритою для всіх і націлена не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини. Як наголошують організатори, «Відкриті уроки футболу» залучають до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян.

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14