Відповідь «тричі кандидату до ВРП» Роману Маселку

Опінії
03 лютого, 15:28
Двічі кандидатка до ВРП Лариса Гольник та тричі кандидат до ВРП Роман Маселко
Двічі кандидатка до ВРП Лариса Гольник та тричі кандидат до ВРП Роман Маселко

В рамках підготовки, хоч на жаль не до Етичної ради, а до майбутнього, скористаюся правом на відповідь

Адвокат, Заслужений юрист України, заступник Голови ВРП 2020-2022 рр.

1. Здається, вчетверте, поясню «експерту», оскільки всі вже зрозуміли: 0+1=1. Де 0 - термін у Вищій раді юстиції, а 1 термін у Вищій раді правосуддя. Ой, «забув», не 1, а 0,75; Так, що на 0,25 ще є можливість;

2. Розумію, «тричі кандидат до ВРП» забув, що адвокати у ВРП виконують функції держави, а не захисту. Залишаю посилання на рішення по згаданим суддям, хотів би з них побачити цитати, які свідчать про мій захист.

3. «Забув задекларувати» - це коли не вніс в остаточну декларацію відомості про грошові кошти. Все інше - це «стогін» за сенсацією;

4. За високу оцінку брифінгу щиро вдячний!;

«Тричі кандидату до ВРП» варто почитати висновок Венеційської комісії щодо строків оцінювання. Нагадаю воно дотепер не закінчено і триває шостий рік.

Сам тривалий строк оцінювання вже є інструментом тиску на суддів!

5. Етична рада - дорадчий орган, а не орган державної влади, і тому не може використовувати державні символи. Раджу «тричі кандидату до ВРП» почитати статтю 20 Конституції України за посиланням.

6. «Протидія реформам» - нагадаю, що в.о. Голови мав право відмовити в створенні Етичної ради або її припинити. Одна Етична рада існує.

Розумію, «тричі кандидату до ВРП» болісно сприймати критику, яка демонструє його невігластво і крах «геніальності», але до цього треба ставитися конструктивно, а не панікувати.

7. Про вибори голови ВРП - гарно придумано, проте нагадаю, питання виборів ще не вирішено і це засідання відкладено. «Тричі кандидату до ВРП» варто бути краще обізнаним про події в такому омріяному органі, і все ж подивитися мій брифінг, нижче на сторінці;

І на завершення, про «чесність» «тричі кандидата»: бажано не спотворювати факти, сприймати критику конструктивно, мати гордість, і одного разу достатньо бути кандидатом, який постійно програє!

Правом на відповідь скористався.

P. S.

Обмежень на представлення клієнтів перед Етичною радою в мене, як адвоката, немає. Так що, все ж бути мені на Етичній раді !!!!

Читайте також:
Полтава
Суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП
25 червня, 11:25
Політика
10 членів ВРП достроково склали повноваження за власним бажанням
22 лютого, 17:05
Світ
Підставою є те, що його компанія порушила закон про конфіденційність
16 лютого, 10:46
Політика
Низка членів ВРП подали у відставку після того, як етична рада повідомила про початок оцінювання 14 чинних членів ради
10 лютого, 16:15
Опінії
Гетьману-Петьману за президентської каденції слід було очистити Авгієві стайні вітчизняного правосуддя, а не торгувати з терористами.
08 січня, 09:18
Книги
Монолог одеського судді, який засудив злодіїв до читання класичної літератури
15.12.2021, 10:08