Вийшов із СІЗО — повернувся під «дах» системи

ПОЛІТИКА
18 травня, 14:45
Вийшов із СІЗО — повернувся під «дах» системи

Єрмака зустріли УДОшники й Mercedes із «прикриттям».

Виклали відео, як Єрмак вийшов із СІЗО. Його зустрічають УДОшники, яким він віддає речі. Потім сідає в Mercedes на номерах прикриття.

Номер АА 7750 ІО був зареєстрований на Volkswagen Passat.

Тобто особа без статусу посадовця, але з підозрою, яка вийшла із СІЗО під заставу, має державну охорону й номери прикриття?

Тобто ми знову спостерігаємо, як аферисти без будь-яких повноважень і далі керують країною?

Там сьогодні була інформація, що, за прогнозами ООН, 56% українців не будуть повертатися в Україну.

Так основний мотив — саме таке беззаконня, яке демонструє ця влада, а не лише війна.

Ще торік були хоча б люди з картонками, а хто залишився тепер?

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Опінії
Як українцям продають політичні маніпуляції під виглядом соціології.
09 червня, 18:26
Опінії
Кажуть, усе нове — це добре забуте старе.
09 червня, 08:29
Опінії
А КОЛИ ПОЧНЕМО ЗНОСИТИ ОПЕРУ ТА НАЦБАНК?
07 червня, 13:45
Опінії
Країна декоративних менеджерів: хто керує Україною під час війни.
05 червня, 18:05
Війна
Рютте спростував заяви Зеленського про дефіцит ракет до Patriot.
04 червня, 09:04
Опінії
У країні, де мільярди зникають швидше, ніж ранковий туман над Дніпром, влада нарешті знайшла головну бюджетну проблему.
27 травня, 14:47