Військкор Віка Ясинська показала полтавцям «Портрети солдата»

ПОЛТАВА
15.06.2017, 11:33
Військкор Віка Ясинська показала полтавцям «Портрети солдата»

Військова журналістка Віка Ясинська представила містянам фотовиставку, у якій представлені портрети солдатів української армії.

Сама авторка зазначає, що ілюстрації носять напівдокументальний характер, адже поєднані з репліками військових. За словами Ясинської, ідея організувати подібну виставку виникла, коли вона писала про війну на Сході України.

– Перша експозиція була вдвічі менша, на ній була представлена 21 робота, яка у 2 роки тому поїхала до Америки. У цьому мені допомогли волонтери та діаспора. Тепер, в Україні я представляю близько 40 робіт, – розповіла авторка виставки Віка Ясинська.

В експозиції представили портрети армійців із різних куточків країни, серед яких – бійці з Полтавщини. Виставку можна буде оглянути до 30 червня у холі Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського.

Військкор Віка Ясинська показала полтавцям «Портрети солдата»_1

Військкор Віка Ясинська показала полтавцям «Портрети солдата»_3

Віктор Карпенко


Читайте також:
Полтава
У Хоролі проходить турнір з греко-римської боротьби пам'яті Героя України Олександра «Мамонта» Федорченка
вчора, 11:55
Полтава
Міжнародний суд ООН у Гаазі ухвалив рішення щодо Ізраїлю після початку військової операції у місті Рафах на півдні сектора Газа.
24 травня, 17:35
Полтава
Правоохоронці Полтавщини затримали громадянина України, причетного до розповсюдження отруйних речовин. Йому загрожує тривале ув'язнення.
24 травня, 12:30
Полтава
Наші захисники після повернення з передової потребують не просто підтримки, але комплексної допомоги. Зокрема, це стосується стану здоров'я.
24 травня, 06:07
Полтава
Міська рада намагається виправдати своє рішення надзвичайними умовами в енергосистемі країни. Жителів громади сповістили post factum.
23 травня, 12:31
Полтава
Учасники бойових дій, які пройшли горнило фронту, вишколюють зростаюче покоління українців. Наші діти мають бути готові до найгіршого.
23 травня, 06:02