Викладачі медколеджу надсилали наркотики через Нову пошту в Полтаві

ПОЛТАВА
30 березня, 15:50
Викладачі медколеджу надсилали наркотики через Нову пошту в Полтаві

Викладачі Запорізького медичного коледжу продавали психотропні пігулки через відділення Нової пошти в Полтаві.

Стали відомі нові подробиці продажу наркотичних пігулок та реагентів, у якому були задіяні викладачі медичного коледжу. На фото, яке опублікували в нацполіції Полтавщини – фасад Запорізького медичного коледжу.

Викладачі медколеджу надсилали наркотики через Нову пошту в Полтаві_1

Поліція, СБУ та прокуратура припинили діяльність групи на території Полтавщини кілька днів тому.

Викладачі коледжу організували в Полтаві 5 безробітних, які через соцмережі домовлялися про продаж наркотиків і надсилали препарати Новою поштою в Київську і Запорізьку області. Нові деталі розслідування стали відомі з судової справи, яку опублікували в Єдиному реєстрі судових рішень.

Під час слідства встановили, що наркоторговці почали свою діяльність у Полтаві у листопаді 2019 року і діяли понад рік. Один із її організаторів постачав у Полтаву прекурсори у великих розмірах, де з них виготовляли заборонені психотропні пігулки.

Викладачі медколеджу надсилали наркотики через Нову пошту в Полтаві_2

Встановлено, що ці наркотичні препарати були незаконно переміщені на територію України поза митним контролем, повідомляють у нацполіції Полтавщини.

Посилки надсилали з трьох відділень Нової пошти, кошти за «товар» отримували на банківські картки. 

«Під час обшуків, у членів злочинної групи слідчі вилучили психотропні речовини, наркотичні засоби, прекурсори,  обладнання для їх виготовлення, мобільні телефони, гроші, отримані за продаж наркотиків. Встановлено, що до даної групи входили  викладачі медичного закладу освіти. В умовах лабораторії навчального закладу вони здійснювали незаконне виготовлення психотропних речовин», - повідомив Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини.

Шістьом підозрюваним загрожує до 15-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також:
Учасників організованого злочинного угрупування, які перевозили велику партію героїну до Євросоюзу, затримали в Одеському морському порту.
07 січня, 10:07
21-річного мешканця міста Маріуполь, який планував реалізувати так звану альфа-сіль методом закладок, викрили "на гарячому".
26.12.2020, 10:11
До угруповання входило п’ятеро місцевих мешканців, у тому числі колишній поліціянт.
17.12.2020, 14:28
"Великий улов": серед вантажу деревного вугілля парагвайські правоохоронці знайшли психотропні отруйні речовини.
21.10.2020, 11:14
Вживання психотропних речовин, одержуваних із частин квітучих рослин коноплі, спричиняє незворотні процеси, як розлади психіки.
17.10.2020, 07:51