Віктор Бажан презентував нову крамницю

ПОЛТАВА
13.10.2020, 20:10
Віктор Бажан презентував нову крамницю

Віктор Бажан презентував полтавцям антикварну крамницю імені Віктора Бажана.

Під егідою відкриття художнього музею відомий полтавський лихвар презентував потенційним покупцям та рекламним агентам свою колекцію відновлених придбаних старожитностей.

Віктор Бажан презентував нову крамницю_1

Широко розрекламоване Віктором Бажаном дійство по відкриттю музею імені Віктора Бажана зазнало фіаско.

Як ми зазначали раніше, відомий полтавський риволюціонер Олександр Масюк заявив про намір балотуватися у приЗеденти України на наступних приЗедентських виборах та про намір відкрити у Полтаві історичний музей імені Олександра Масюка.

Віктор Бажан презентував нову крамницю_3

Читайте також:
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14 серпня, 09:07
Полтава
У зв'язку з ракетною загрозою з боку росії селянам Полтавщини радять підготувати підвали та погреби для збереження продовольства.
05 серпня, 20:07
Полтава
Свавілля правоохоронців у Градизьку триває
01 серпня, 16:50
Полтава
Не перший рік Полтавська міська влада відверто саботує системне знищення небезпечного карантинного бур'яну – амброзії полинолистої.
22 липня, 07:16
Полтава
Боротьба за незалежність України та перехід на бік ворога (скажімо, більшовицьких окупантів) цієї незалежності – речі несумісні.
16 липня, 20:34
Полтава
На території Зіньківської громади постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.
15 липня, 08:18