Вікторія Лоза: 77 медиків йде на простій зі збереженням 2/3 зарплати

ПОЛТАВА
29 жовтня, 15:18
Вікторія Лоза
Вікторія Лоза
Фото: Фейсбук

Керівниця міського Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку прокоментувала ситуацію у 3-ій поліклініці Полтави.

Вчора у соціальній мережі Facebook з’явилася скандальна інформація щодо 3-ої міської клінічної поліклініки. За цією інформацією, лікарів медзакладу «виштовхують» у відпустки за власний рахунок, у той час коли у Полтаві щодня виявляють чи не найбільшу по області кількість нових хворих на COVID-19.

Директорка Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза назвала ці закиди брехнею  у своєму пості у Facebook. Далі надаємо їй пряму мову.  

«Вчора в черговий раз нагло оббрехали медицину.
І вже звично, звісно, що люди без фактчекінга вірять. перепости, зрада...
Ось як насправді :
Всього в 3 поліклініці 245 співробітників.
Звісно деяким потрібно було в цьому місяці з різних причін взяти за свій рахунок відпустки, але цей місяць ніяк не відрізняється від всіх попередніх. Кількість відпусток за с/р. така ж, як і завжди. Для прикладу - в липні таких відпусток було 16, у червні 10, у вересні 17.
За жовтень брали відпустки 12 співробітників по 1-2-3 дні максимум у декого було 5 днів. Якщо хтось зробить запит, ми люб’язно офіційно надамо підтвердження.

Стосовно простою. Так 77 людей зараз іде на простій. Але! Працювати не будуть, а 2/3 зп отримувати будуть. Чому? Тому що червона зона, а це співробітники відділень відновного лікування, денного стаціонару і т і
Нема такого, що лікарі - спеціалісти не приймають! Просто постановою Кабміну відмінені планові прийоми, але нікому в медичній допомозі не відмовляють.»

А що ви, шановні читачі, знаєте про ситуацію у 3-ій міській поліклініці? Пишіть нам на [email protected]. "Останній Бастіон" не залишить без уваги жодну суттєву інформацію.  

Читайте також:
Бути хорошим мисливцем – це не лише любити природу і знати розбиратись у тваринах, а й дотримуватись санітарних вимог.
07 листопада, 14:10
5-й Президент України переклав відповідальність за кризу у системі охорони здоров'я на теперішню владу.
07 листопада, 14:00
До парламенту внесли законопроєкт, який має захистити право громадян на доступну медицину.
06 листопада, 14:19
Медзаклад у Полтаві повідомив про відновлення своєї роботи.
01 листопада, 15:45
Громадяни Нової Зеландії підтримали урядову ініціативу узаконити припинення життя людини у швидкий та безболісний спосіб.
31 жовтня, 19:52
У бюджеті Полтави закладено кошти на боротьбу з COVID-19, діабетом та матеріальне забезпечення медзакладів.
22 жовтня, 15:10