Винахід 2020: собака-робот Tombot для емоційної терапії

30.11.2020, 15:24

Цей песик-робот допомагає людям боротися з самотністю.

Створили його для літніх людей з деменцією. Також робот допоможе впоратися зі стресом  людям, які на самоізоляції не можуть приймати гостей чи виходити з дому.

Творцем песика є генеральний директор Tombot Том Стівенс. Він задумався над створенням подібного робота після того, як його матері поставили діагноз «хвороба Альцгеймера».

"З багатьох важких днів, які ми мали незабаром після її діагностики, найгірше було, коли мені довелося вилучити її собаку", - сказав він.

Золотистий лабрадор-ретрівер вміє махати хвостом та реалістично реагувати на ім’я. Такий песик стане гарною альтернативою для людей, які не можуть самостійно доглядати за справжньою собакою за станом здоров'я.

Читайте також:
Світ
Китайський робот-гуманоїд H1 встановив рекорд швидкості серед людиноподібних роботів
04 березня, 16:07
Життя
Найшвидший об'єкт, який коли-небудь був створений людськими руками знову здивував. Вдалося облетіти нашу систему за рекордні показники.
17 липня, 08:28
Життя
У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.
14 липня, 07:00
Життя
Новий закон забороняє певні види використання ШІ.
13 липня, 19:43
Життя
Данський виробник іграшок-конструктору здивував новинкою. Презентовано «космічні цеглинки» із метеорита віком 4,5 мільярда років.
12 липня, 21:48
Життя
Це дуже важливий крок на шляху створення термоядерної енергії.
12 липня, 16:15