Винести з кабінету перевертня, – Саакашвілі про Луценка

ПОЛТАВА
05.09.2018, 19:36

Яке чудо! Прокурори одужали. Всі і одразу. Хто ж міг подумати, що викриття журналістами корупції перших осіб держави так швидко поставить прокурорів на ноги? - коментує на своїй сторінці у Facebook Міхеіл Саакашвілі події, які розгорнулися навколо журналістки, головного редактора програми розслідувань "Схеми" Наталії Седлецької. 

Воістину цілющий ефект принесли їм викриття корупції Юрія Луценка, Порошенка, Авакова, Гройсмана, Ахметова, Фірташа, Медведчука та інших пацієнтів. Всі немічні працівники прокуратури, що потрапили до реанімації під час судового процесу над Кернесом, знову в строю і тепер нишпорять в телефоні журналістки Радіо Свобода – Наталки Седлецької.

Прокурори настільки оздоровилися, що не помітили, як вчинили найнахабніший за всю історію України наступ на свободу слова. Проти цього повстали журналісти, громадські діячі.

Ніколи раніше сутність Юрія Луценка не була такою оголеною, як тепер. Навіть, коли ця істота вичавлювала мене з України, вона не сприймалася суспільством як загроза конституційним свободам. Тепер це розуміє кожен. Він довів країну до сталінських часів і сам дійшов краю.

Єдине, що непокоїть – до Генерального Ідіота просяться на прийом депутати (https://www.radiosvoboda.org/a/news-deputaty-lutsenko-zustrich-sedletska/29471899.html). 

Замість того, щоб винести з кабінету перевертня, його йдуть просити припинити тиснути на свободу слова. Жалюгідне видовище. Майте гідність. Вкажіть йому на вихід!

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35