Вірменcькі окупанти покидають Карабах

СВІТ
29.09.2023, 12:00
Вірменcькі окупанти покидають Карабах

Звільнений Азербайджаном Карабах залишила більша частина населення.

З Карабаху до Вірменії в’їхали вже майже 85 тисяч вірмен, які не захотіли лишатися у регіоні після його повернення під контроль Азербайджану.

Про це йдеться у повідомленні «Радіо Азатутюн».

За даними перепису населення у регіоні 2015 року, там проживало близько 145 тисяч осіб, майже всі – етнічні вірмени. Відтак звільнений Азербайджаном Карабах залишила вже більша частина його мешканців.

До Вірменії евакуювали також постраждалих внаслідок потужного вибуху на бензосховищі, де у той момент сотні людей чекали можливості заправити авто, щоб виїхати з Карабаху.

28 вересня так званий президент невизнаної республіки вірмен у Карабаху підписав указ, за яким усі її установи та організації припиняють існування з 1 січня 2024 року.

Окупанти та колаборанти на тимчасово окупованих українських територіях мають засвоїти цей урок, та якнайшвидше виїхати на росію, щоб після приходу ЗСУ не створювати черги на кордонах. Іншого виходу у них немає.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У Німеччині урядовці, включно з офіцерами Бундесверу, сполохали громадськість заявами про російську агресію проти об'єднаної Європи.
вчора, 21:31
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23
Світ
Туреччина зосереджена на отриманні F-16, а не на програмі F-35
27 лютого, 18:31
Світ
Бойовий пілот Аарон Бушнелл вимагав від адміністрації Джозефа Байдена вплинути на сіоністів. Він був проти масових убивств палестинців.
27 лютого, 12:34
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Світ
Чим довше триває російська агресія, тим гострішими стають внутрішні проблеми всередині ЄС. Вихід тільки один: усіляко допомагати Україні!
26 лютого, 14:54