Вірменія визнала незалежність Палестини

СВІТ
21 червня, 11:47
Вірменія визнала незалежність Палестини

Вірменія визнала Палестину як незалежну і суверенну державу.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Вірменії.

Згідно з заявою, Вірменія «щиро зацікавлена» ​​у встановленні миру і стабільності на Близькому Сході, а також прагне міцного примирення між єврейським і палестинським народами. 

«Ми завжди виступали за мирне і всеосяжне врегулювання палестинського питання та підтримуємо принцип «двох держав» для вирішення ізраїльсько-палестинського конфлікту. Ми переконані, що це єдиний спосіб гарантувати, що палестинці та ізраїльтяни зможуть реалізувати свої законні прагнення. Враховуючи це, Вірменія визнає державу Палестина», – йдеться в повідомлені.

Також Вірменія приєдналася до резолюцій Генасамблеї ООН щодо припинення вогню в секторі Гази. Країна засудила насильство щодо цивільного населення й атаки на цивільну інфраструктуру, а також захоплення заручників.

Палестинську державу визнають понад 140 країн — понад дві третини ООН.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Історія
У Сирійській пустелі майже 2000 років спочиває одна з самобутніх культур, знищена чужинцями з Апеннінів. Але остаточно зруйнували ісламісти.
07 липня, 13:00
Світ
На президентських виборах переміг реформіст Масуд Пезешкіан
06 липня, 12:05
Світ
У Тель-Авіві посилюється конфлікт між політиками та військовиками. Бібі Сатаньягу наслідує свого українського єдиновірця з вулиці Банкової.
04 липня, 19:24
Війна
Сіоністське державне утворення Ізраїль продовжує робити криваві помилки. Слідом за геноцидом палестинців у Ґазі євреї лізуть у Ліван.
01 липня, 06:03
Світ
Самовпевнені та самозакохані войовничі сіоністи не можуть перемогти палестинців у Ґазі. Тому вирішили піти війною на сусідній Ліван.
26 червня, 19:23
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
14 червня, 10:26