Вірний син України — полтавець Микола Головко відійшов у вічність

24.06.2020, 13:06
Вірний син України — полтавець Микола Головко відійшов у вічність

21 червня 2020 року помер Микола Іванович Головко — людина щедрої душі, надійний товариш і великий патріот України.

Всі свої сили та енергію, протягом всього життя Микола Іванович віддавав виховання патріотичної молоді, щоби його вихованці були патріотами, порядними й чесними членами суспільства.

Дитячі роки Миколи Івановича прийшлися на страшні часи Голодомору та німецької окупації. Народився Микола Іванович 14 листопада 1931 року у знаменному місці – селі Яреськи, зі славною історією пов’язаною з визвольними змаганнями часів козацької доби, революційних подій 1917-1922 рр., життям і діяльністю М. Гоголя, що сказалось на його світогляді. Незабутнє враження для його склали зустрічі з творчими колективами зйомок ряду фільмів якими керував О. Довженко, і які відбувались безпосередньо у с. Яреськи

Через все своє життя Микола Іванович проніс любов до рідного краю, України. Маючи від природи феноменальну пам’ять він міг на громадських заходах, "круглих столах", семінарах, конференціях і т.п, заходах, годинами читати вірші Т. Шевченка, П. Тичини, В. Сосюри, твори інших видатних діячів української культури, що викликало захоплення присутніх.

Багато часу Микола Іванович приділяв громадській роботі, був ініціатором і організатором створення ветеранської організації Полтавського військового інституту зв’язку, діяльність якої була спрямована на патріотичне виховання української молоді, допомогу ветеранам, організацію відпочинку членів організації. Був душею колективу, чудово виконував українські пісні.

Коли розпочалась російська агресія — став ініціатором збору коштів та придбання майна для полтавських добровольців учасників АТО. Були придбані бронежилети, розгрузки та інше майно так необхідне в перші часи організації відсічі РФ на Донбасі.

Смерть Миколи Івановича це тяжка втрата і для сім’ї, і для ветеранської організації. Пам'ять про Миколу Івановича назавжди залишиться в наших серцях.

Рада ветеранів Полтавського військового інституту зв’язку

Некролог