Вишкіл для молоді та живі історії про війну
До Дня Героїв України, Організація Української Молоді «ГРІМ» імені Тараса Бобанича провела два заходи на теренах Кременчуччини.
Лекцію на тему БПЛА для учасників всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотични гри «Сокіл» («Джура») та зустріч школярів кременчуцької гімназії №12 з ветераном російсько-української війни, Президентом нашої організації, Другом Акбаром.




Обидва заходи були максимально інформативними.
Учасники «Сокіл» («Джура») заслухали базу про цивільні та військові БПЛА, та як правильно керувати ними. Учні гімназії №12 з великою зацікавленістю слухали розповіді Друга Акбара про його бойовий шлях: Іловайськ, Донецький аеропорт та бої з 2022 року, зокрема бої за Бахмут.
Ми продовжуємо навчати та розвивати молодь. Дякуємо юним українцям — за їхній інтерес та гарячі серця.
Попереду ще більше проєктів та вишколів! Долучайся до наших лав!